Śmieciarze wrzucili rannego psa do śmieciarki. To co stało się z nim jest…

Oceń:
21.04.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Brazylijski śmieciarz został zwolniony z pracy po skandalicznym potraktowaniu bezdomnego i rannego psa

Śmieciarz został zwolniony z pracy po tym, jak przyłapano go na przeciągnięciu rannego psa przez ulicę i na  wrzuceniu przerażonego zwierzęcia żywcem do zgniatarki w tylnej części śmieciarki.

Na podstawie relacji mieszkańców okolicy wiadomo, że 35-letni Jadson James Franca wjechał śmieciarką na chodnik i potrącił bezdomnego psa. Następnie zatrzymał pojazd i zawiązał łańcuch na szyi rannego zwierzęcia, które doznało złamań obu tylnych kończyn. Potem Franca przeciągnął zwierzę przez ulicę i wrzucił je do niszczarki- wszystko to działo się przy biernej postawie jego kolegów.

Bezdomny pies został potrącony przez kierowcę pojazdu w trakcie wjeżdżania na krawężnik chodnika w Presidente Figueiredo w północnej Brazylii.

Jego koledzy patrzyli, gdy śmieciarz zawiązywał łańcuch na szyi psa

Potem Franca przeciągnął zwierzę przez ulicę i wrzucił je do niszczarki- wszystko to działo się przy biernej postawie jego kolegów.

Zdjęcia, zamieszczone w sieci przez lokalnego fotografa , wywołały ogromne oburzenie. Podobno zwierze wciąż żyło, gdy pojazd wrócił później na miejskie wysypisko śmieci , jednak zmarło kilka godzin później wskutek obrażeń.

Brazylijska prezentera Xuxa, była dziewczyna legendarnego Pele, również umieściła te szokujące zdjęcia na swoim profilu na Facebook’u.

Napisała : „Temu małemu psu, który nikomu nie przeszkadzał, połamano nogi, zawiązano łańcuch na szyi, przeciągnięto i brutalnie zamordowano, wrzucając żywcem do zgniatarki śmieci. To wszystko za sprawą tego człowieka na zdjęciu.

“Ten zwyrodnialec wciąż może odwołać się od decyzji o nałożeniu grzywny i będzie przebywał na wolności! Czy pozwolimy, aby tak się stało? Zróbmy coś! Razem coś możemy”

Wczoraj Neilson da Cruz, burmistrz Presidente Figueiredo , stwierdził  w wywiadzie dla A Critica, że śmieciarz został wyrzucony z pracy, a na zatrudniająca  go firma – ViaLimpa, nałożono karę finansową.

Zdjęcia, zamieszczone w sieci przez lokalnego fotografa , wywołały ogromne oburzenie.

Da Cruz skrytykował także bierną postawę osób nagrywających całe zdarzenie, które mogły zapobiec tragedii. „Ci ludzie są bardziej zajęci kręceniem filmów niż ratowaniem życia zwierząt. To absurd”

Jak twierdzi szef lokalnej policji Valnei Silva, śmieciarzowi postawiono zarzut  znęcania się nad zwierzętami, po czym oskarżony zniknął. Policjant powiedział, że śmieciarz zeznał, że wrzucił psa do zgniatarki w akcie łaski, ponieważ zwierzę ogromnie cierpiało.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x