Rodzice zostawili noworodka z 80kg pitbullem szkolonym do walk. Matki nie mogą na to patrzeć.

Oceń:
21.03.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Może ważyć niemal 80 kg i posiadać niezwykle silne szczęki, ale ten największy na świecie pitbull okazał się najlepsza nianią dla ich nowo narodzonego dziecka.

Mieszkający w New Hempshire Marlon i Lisa Frennan pozwoli, aby znany na całym świecie pies Hulk lizał i opiekował się ich 3-miesięcznym synkiem,  Jacksonem.

Nie jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ ich starszy syn, Jordan, również wychowywał się z razem z Hulkiem oraz z innymi pitbullami, które mieszkają w tym domu.

Mieszkający w New Hempshire Marlon i Lisa Frennan pozwoli, aby znany na całym świecie pies Hulk lizał i opiekował się ich 3-miesięcznym synkiem,  Jacksonem. Nie jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ ich starszy syn, Jordan, również wychowywał się z razem z Hulkiem oraz z innymi pitbullami, które mieszkają w tym domu.

Mieszkający w New Hempshire Marlon i Lisa Frennan pozwoli, aby znany na całym świecie pies Hulk lizał i opiekował się ich 3-miesięcznym synkiem,  Jacksonem. Nie jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ ich starszy syn, Jordan, również wychowywał się z razem z Hulkiem oraz z innymi pitbullami, które mieszkają w tym domu.

“Nie mam obaw,  kiedy Hulk znajduje się w pobliżu dziecka. To nic takiego. Gdy wróciliśmy z Jacksonem do domu, Hulk skakał wokół niego. Obserwował mnie, gdy zajmowałam się synkiem i przychodził do niego, gdy Jackson zaczynał płakać. Jest idealnym opiekunem i nianią, naprawdę go kocha – widać to w jego oczach.” – mówi 25-letnia Lisa.

Firma Marlona. Dar Dynasty K9s, specjalizuje się w trenowaniu elitarnych psów obronnych dla policji, celebrytów i bardzo zamożnych klientów na całym świecie. Firma stała się popularna w 2015, kiedy to na YouTube  pojawiły się nagrania z treningów Hulka  i innych psów. Łącznie filmiki zostały wyświetlone ponad 100 milionów razy. Wiele z tych nagrań ukazuje Hulka jako psa obronnego, która często ćwiczy ugryzienia na Marlonie, innych trenerach, a czasem także na młodym Jordanie.

“Nie mam obaw,  kiedy Hulk znajduje się w pobliżu dziecka. To nic takiego.”– mówi 25-letnia Lisa.

Hulk, 5-letni Jordan oraz 3-miesięczny Jackson bawią się zabawki w swoim domu w New Hampshire.

Firma Marlona. Dar Dynasty K9s, specjalizuje sie w trenowaniu elitarnych psów obronnych dla policji, celebrytów i bardzo zamożnych klientów na całym świecie. Firma stała się popularna w 2015, kiedy to na YouTube  pojawiły się nagranie z Hulkiem i innymi psami. Łącznie filmiki zostały wyświetlone ponad 100 milionów razy.

Mimo tego, że ugryzienie Hulka jest tak silne, że może z łatwością wyrwać komuś ramie, rodzice nie mieli żadnych obaw, aby zapoznać Jacksona ze swoimi psami. „Gdy oglądasz filmy z Hulkiem, na których gryzie rękawice, to tylko jedno oblicze. To pies obronny, pracujący z ludźmi, dlatego musi być bardzo zrównoważony i stabilny. Wszystko na biężaco monitorujemy, nigdy nie zostawiłabym Jacksona na podłodze i nie zostawiła go samego z psami. Ufam Hulkowi, psy sa bardzo zrównoważone i wiedzą, że Jackson to dziecko – postępują z nim tak, jak z własnymi dziećmi.” – mowi Lisa.

Mimo tego, że ugryzienie Hulka jest tak silne, że może z łatwością wyrwac komuś ramie, rodzice nie mieli żadnych obaw, aby zapoznac Jacksona ze swoimi psami.

“Gdy oglądasz filmy z Hulkiem, na których gryzie rękawice, to tylko jedno oblicze”- dodaje pani Grennan. Hulk jest 24 razy cięższy od Jacksona, ale 28-letni Marlon jest spokojny, że  jego przywództwo w stadzie i przeprowadzane przez niego treningi gwarantują wszystkim bezpieczeństwo: „Pozwalam psu się polizać i nie mam z tym żadnego problemu – ale mam nad wszystkim kontrole i nie pozwolę, żeby Jackson został wylizany”. „Zaraz po narodzinach Jacksona byliśmy gotowi, żeby zabrać go do domu i zapoznać z resztą rodziny. W ogóle się nie bałem. Gdy jesteś przywódcą stada i jest zachowana struktura, zasady i granice, to nie ma się czym martwić. Zawsze panuję nad sytuacją”

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kotek cierpiał i płakał. To co we...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x