Ratownicy znaleźli porzucone psy. Jeden miał wydłubane oko drugi gnił żywcem. To co stało się z nimi

Oceń:
24.07.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Każdego roku na ulicy ląduje tysiące psów. Ludzie porzucają psy nie zważając na to co się z nimi stanie.

Psy są porzucane jak zabawki, które znudziły się ludziom. Już nikt nie chce ich kochać, przytulać i troszczyć się o nie. Psy tak jak ludzie mają uczucia. Potrafią tęsknić, kochać, ratować życie. Kiedy znajdą się na ulicy nie wiedzą co mają ze sobą zrobić. Przecież nic nie zrobiły. Tak samo psociły jak zawsze i nie mają pojęcia o jakiejś alergii. Taki los spotyka tysiące psów rocznie.

Dziś chcemy Wam pokazać psy, których los udało się odmienić. Dzięki dobrym ludziom dziś żyją i są szczęśliwe. Jednak kiedy znajdowano te psy nikt nie wierzył, że uda się je uratować. Nadzieja jednak umiera ostatnia. O każdego psa walczono. Zobaczcie jak zmieniły się porzucone i zostawione na pastwę losu biedne zwierzęta.

1. Wrinkles został znaleziony skrajnie wyczerpany. Jego skóra była pokryta pasożytami. Pies prawie wyłysiał. Dzięki odpowiedniej kuracji doszedł do siebie i dziś ma kochający dom.

2. Benji. Kiedy znaleziono tego psa miał tyle pcheł, że weterynarze nigdy w życiu tyle nie widzieli. Dzięki wielokrotnym kąpielom udało się skórze przywrócić dawny blask. Dziś Benji jest zdrowy i szczęśliwy.

3. Aisha kiedy trafiła do schroniska była skrajnie niedożywiona. To spowodowało, że pies był bardzo chory i musiał być karmiony przez kroplówkę. Udało się go jednak uratować i znaleźć nowy dom.

4. Laney musiała zostać ostrzyżona prawie do skóry. Jej sierść była pokryta brudem i pasożytami. Aby się ich pozbyć trzeba było podjąć radykalne kroki.

5. Penny mimo, że mieszkała w schronisku była bardzo zaniedbana i miała tylko jedno oko. Została jednak adoptowana, mimo faktu obecności raka w jej ciele. Teraz do końca swoich dni będzie księżniczką.

6. Panda została odebrana właścicielom, którzy znęcali się nad nią i kompletnie o nią nie dbali. Teraz czeka na nowy dom.

7. Mulan. Kiedy znaleźli tego psa jego futro było nadpalone, jakby ktoś ją przypalał. Mulan miała liczne rany. Po odpowiednim leczeniu udało się psa doprowadzić do dawnej świetności.

8. Dreamer miał szczęście. Został znaleziony przez dobrych ludzi, którzy nie tylko zadbali o jego zdrowi, ale dali mu również nowy dom.

9. Puzzle został znaleziony o opłakanym stanie. Jego jedna łapa gniła. Nie udało się jej uratować, ale nawet bez niej Puzzle dziś wygląda oszałamiająco.

10. Grumper został porzucony przez właścicieli. Ludzie za przyczynę wyrzucenia psa podali powód, że nie mogli się nim dłużej zajmować. Dla Grumpera wystarczyła tylko dobra kąpiel, aby pies wypiękniał.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Jak nauczyć szczeniaka HUSKY WYĆ?...
  więcej
 • więcej
  Tego wilkora porzucono w schronis...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapytał szczeniaki owc...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego psa miał odci...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x