Ranny pitbull leżał pod ścianą i płakał. Kiedy podeszli aby mu pomóc poznali okrutną prawdę.

Oceń:
13.11.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Pies o imieniu Pacino został znaleziony zupełnie sam w opuszczonym domu. Miał rany na całym ciele, a policjanci którzy go znaleźli, natychmiast zawieźli go do weterynarza. Sprawy nie wyglądały najlepiej dla biednego czworonoga, ale na szczęście tego dnia w gabinecie pracowała Brittany Elder, która zakochała się w psie od pierwszego wejrzenia. Tego dnia jego życie odmieniło się raz na zawsze.

Ranny Pacino trafił do weterynarza. „Policjanci przywieźli go do gabinetu w zamkniętej skrzyni. Powiedzieli mi, że ten pies jest w złym stanie i że jest zbyt agresywny, żeby mu pomóc. To biedactwo całe się trzęsło i nie chciało wyjść ze skrzyni. Policjanci go z niej wyrzucili, po czym upadł na moje kolana. Był ranny, wychudzony i zziębnięty. Bardzo się bał.” – mówi Brittany Elder.

Lekarka zakochała się w Pacino od pierwszego wejrzenia. „Usiadłam razem z nim na podłodze. Chciałam, żeby spróbował mi zaufać. Dla mnie było jasne, że ten piesek przeszedł prawdziwe piekło. Robiłam wszystko, aby pokazać mu, że teraz w końcu jest kochany.”

Pacino był wcześniej wykorzystywany do psich walk. Kiedy Brittany próbowała uspokoić Pacino, oficerowie i inni weterynarze zaczęli omawiać sytuację psa. On był wykorzystywany jako przynęta do walk, przez co jego rany były naprawdę obszerne. Wszyscy stwierdzili, że najlepszym wyjściem będzie uśpienie czworonoga. Brittany wiedziała jednak, że nigdy się na to nie zgodzi.

„W pewnym momencie mimo wielkiego bólu on spojrzał mi głęboko w oczy i polizał mnie po twarzy. Ja oznajmiłam wszystkim, że wezmę pełną odpowiedzialność finansową za jego leczenie. Moim największym celem było uratowanie tego biedactwa.” – przyznała Brittany.

Pacino otrzymał odpowiednią pomoc medyczną. Dzięki Brittany rany psa zostały dokładnie oczyszczone. Jego obrażenia były tak poważne, że nie można było ich zszyć, więc weterynarz włożył kilkanaście drenów w jego ciało, aby zapobiec infekcji.

Po operacji kobieta zabrała czworonoga do swojego domu. Pacino wciąż był bardzo przestraszony i niepewny wszystkiego, a kobieta nie miała pojęcia, jak zareaguje na nowy dom. Na szczęście szybko zdała sobie, że nie potrzebnie się martwiła.

Pacino zdał sobie sprawę, że znajduje się u boku kochających ludzi. Przez kilka pierwszych dni w nowym domu Pacino był bardzo płochliwy. Szybko zdał sobie jednak sprawę, że może zaufać Brittany i jej chłopakowi. Psiak pozwalał im oczyszczać swoje rany oraz przyjmował od nich leki. Czworonóg bardzo związał się ze swoimi opiekunami i niemal natychmiast zrozumiał, że teraz w końcu jest kochany.

„Zaufał nam tak bardzo, że pozwalał nam robić ze sobą wszystko.”

„Jego wcześniejsze życie było oparte tylko na przemocy, agresji i strachu. Gdy trafił do naszego domu, musieliśmy nauczyć go praktycznie wszystkiego. Chodzenie na smyczy, jedzenie, zabawy – to była dla niego całkowita nowość.”

„Z każdym kolejnym dniem Pacino zaczął wychodzić ze swojej skorupy, a wkrótce stał się najsłodszym psem, który pokochał towarzystwo ludzi. Jego rany natomiast zaczęły zamieniać się w blizny.”

„Kocham Pacino z całego serca. Mimo tego przez co przeszedł, on jest taki przyjazny i czuły. Jestem taka szczęśliwa, że pojawił się na mojej drodze i że jest członkiem mojej rodziny. Nie wyobrażam sobie już domu bez niego.”

Teraz Pacino w końcu jest szczęśliwy. Pies, który miał być uśpiony, teraz uwielbia każdą sekundę swojego nowego życia. Został uratowany, a oprócz tego zyskał rodzinę, która kocha go z całego serca. Nigdy więcej cierpienia!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Ktoś wrzucił niewidomego psa do g...
  więcej
 • więcej
  Wyrzucili psa z motoru i próbowal...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować psa ze schronis...
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa łańcuchem do drzew...
  więcej
 • więcej
  Włamał się do schroniska i okrutn...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz zobaczył suczkę...
  więcej
 • więcej
  Ranny pitbull leżał pod ścianą i...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc psu leżącemu na uli...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x