Ranny pies wzywał pomocy. Nikt nie mógł pomóc. To co zrobił jego przyjaciel powoduje że łzy...

Oceń:
22.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Louie to pies z Nowej Zelandii. Był ciekawski i chodził na różne przygody nieopodal jego rodzinnej farmy. Zawsze jednak wracał do domu.

Im starszy był Louie, tym krótsze robiły się jego wyprawy. Dzisiaj ma 12 lat i głównie przebywa w domu. Jednak niedawno stało się coś, co sprawiło, że jego właściciele zaczęli się martwić. Pies zniknął.

Marolyn Diver to córka właścicieli Louiego, która odwiedzała ich właśnie w dzień, w którym pies zaginął.

– „Moja mama była nieco podenerwowana, gdyż myślała, że Louie skończył z pieszymi wycieczkami. Obawiała się, że może zapomnieć, gdzie jest jego dom.”

Tego samego dnia Louie jednak powrócił. Rodzina odetchnęła z ulgą i odkryła, że ktoś przyczepił wiadomość do jego obroży.

Na początku byli zaniepokojeni. Czy Louie wpadł w kłopoty? Może była to wiadomość od jakiegoś wkurzonego właściciela psa? Czy Louie komuś przeszkadzał? Louie padł z wycieńczenia. Musiał mieć długi dzień. Jego rodzina obawiała się, że ktoś mógł go skrzywdzić. Jednak, gdy przeczytali wiadomość, byli pod wrażaniem.

– „Louie to bohater. Doprowadził mnie do Maddy, która utknęła pod kupą gałęzi. Pozdrawiam, Rob.”

Rob to farmer, który mieszka nieopodal. Rodzina Louiego zna go i jego psa Maddy. Louie i Maddy byli dobrymi przyjaciółmi i często się razem bawili. Właściciele Louiego od razu zadzwonili do Roba, aby dowiedzieć się więcej o tym, co się stało.

Okazało się, że Maddy zniknęła wcześniej tego dnia i Rob nie mógł jej znaleźć. W międzyczasie załatwił kilka spraw i liczył na to, że pies wróci. Jednak, gdy był z powrotem w domu, suczki nadal nie było. Zamiast tego spotkał Louiego, który na niego czekał. Pies zdawał się chcieć, aby Rob za nim poszedł. Mężczyzna tak też zrobił, a Louie doprowadził go do wielkiej kupy gałęzi, pod którą uwięziona była Maddy.

Louie pomógł mężczyźnie odciągnąć drewno i odkopać Maddy. Dlatego był tak wycieńczony. Gdy tylko Maddy była wolna, obydwa psy wskoczyły do pobliskiego stawu, aby nieco się ochłodzić i napić wody. Rob dał Louiemu ciasteczka dla psów i przyczepił wiadomość do obroży, aby właściciele wiedzieli, co zrobił. Właściciele psa i ich córka byli dumni z tej heroicznej pomocy, której udzielił Louie. Byli też zaniepokojeni. Pies był wycieńczony i obawiali się, że mogło to być za dużo dla 12-letniego pupila. Na szczęście przeżył noc. Następnego dnia czuł się jednak bardzo źle. Miał problemy z chodzeniem i wyglądał na bardzo zmęczonego. Jednak, gdy tylko zjawiła się Maddy, Louie stał się o wiele szczęśliwszy i zrelaksowany. Teraz czuje się już dobrze.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła noworod...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przychodzi codziennie pr...
  więcej
 • więcej
  Agresywny Pit Bull położył się ob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zapomniał dać kotu jeś...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mężczyzna chciał przywitać...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna w podzięce dla swoich p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x