Psia mama wyła i płakała, aby ktoś uratował jej szczeniaka. Błagała ludzi o pomoc. Omijali ją…

Oceń:
07.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ranny szczeniak leżał na poboczu drogi. „Mama szczekała i wołała o pomoc. Maluch nie wyglądał najlepiej – nie mógł się ruszać, a oprócz tego piszczał z bólu. Ten widok dosłownie łamał serce.” – mówią ratownicy.

Członkowie Animal Aid Unlimited podeszli do mamy i jej dziecka. Musieli postępować ostrożnie, aby zdobyć zaufanie matki.

„Szczeniak był ranny i piszczał z bólu. Musieliśmy jak najszybciej mu pomóc. Na szczęście jego mama zauważyła, że mamy dobre intencje i nam zaufała.”

Ratownicy przewieźli pieska do swojego szpitala. „Gdy szczeniak zaczął płakać, jego mama również. To musiało być dla niej straszne – widzieć swoje dziecko w tak dużym cierpieniu. Ostrożnie podnieśliśmy malucha i przewieźliśmy go do swojego szpitala. On potrzebował natychmiastowej pomocy.”

Maluch miał dwie głębokie rany na swoim ciele, a wolontariusze natychmiast rozpoczęli je oczyszczać. Piesek został zabandażowany oraz otrzymał odpowiednie leki.

„Rany tak bardzo go bolały, że nie był w stanie chodzić. To biedactwo wiele przeszło, ale teraz w końcu otrzymało pomoc.”

Teraz mały piesek potrzebował przede wszystkim odpoczynku, aby mógł zregenerować swoje siły. Przez ten czas wolontariusze otoczyli go ogromną miłością, uwagą oraz ciepłem.

Piesek otrzymał imię Toggle. Chodzenie wciąż sprawiało szczeniakowi ból, ale mimo to podejmował jego próby. Wolontariusze byli zgodni, że to bardzo odważny i waleczny chłopiec.

Dzięki odpowiedniej opiece i determinacji, psiak doszedł do siebie. Po czasie Toggle w końcu odzyskał swoje zdrowie i był w stanie się poruszać. Mały piesek szybko skradł serce ratowników.

„Bardzo go pokochaliśmy, ale wiedzieliśmy, że jest ktoś kto bardzo za nim tęskni oraz za nim czeka. Mieliśmy oczywiście na myśli jego mamę.”

Toggle został zawieziony z powrotem do swojego domu. Tam wreszcie spotkał się ze swoją mamą oraz resztą rodziny. Matka bardzo czule powitała swoje dziecko.

„Zobowiązaliśmy się, że gdy maluchy podrosną, poddamy ich mamę zabiegowi sterylizacji. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu przyczyniamy się do zmniejszenia bezdomności zwierząt w Indiach.” – dodali ratownicy.

Zobacz film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  To co ten MOPS ZROBIŁ wchodząc po...
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Tego kotka i pieska przywiązali d...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz zbadał tego owcz...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc tym psom. Kiedy wzi...
  więcej
 • więcej
  Dziki szał psa kiedy ponownie zob...
  więcej
 • więcej
  Mała Mela ma połamane kości czasz...
  więcej
 • więcej
  Polak skatował psa tak mocno że m...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x