Przywiązał psa do drzewa i poszedł na zakupy. Nigdy nie wrócił. Pies umierał z głodu.

Oceń:
30.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Listonosz zrobił zdjęcie psu przywiązanemu do drzewa. Nie dowierzał, że jest tak skrajnie wygłodzony

Listonosz z Filadelfii rozpoczął swój dzień pracy, jak każdy inny. Wszystko zmieniło się, gdy na swojej drodze natknął się na coś, obok czego nie mógł przejść obojętnie…

To właśnie wtedy ujrzał brudnego, siedzącego na chodniku psa. Wiedział, że coś jest nie tak i musi interweniować. Młoda, przywiązana do drzewa wychudzona samica boksera była pozostawiona sama sobie na rozgrzanym przez słońce terenie. Pracownik poczty mógł ją zignorować, jak wielu innych ludzi i kontynuować swoją pracę, ale postanowił się zatrzymać i pomóc porzuconej psince.

Dał jej jedzenie i wodę. Chwilę później zadzwonił do pobliskiego schroniska i nie opuścił zwierzaka do momentu, aż ratownicy zwierząt przybyli na miejsce. Samica szybko dostała imię Kuperus. Niestety, miała złamaną szczękę i dużą ranę na głowię, która była spowodowana prawdopodobnie ostrym nożem. Wiele jej zębów musiało zostać usuniętych.

Mimo ogromnej krzywdy, jaka została jej wyrządzona, wciąż była niezwykle słodka i urocza. Ona pragnie uwagi… Nie chce niczego więcej, niż ludzkiego dotyku, mimo tego, że jej poprzedni właściciel bił ją, a w ostateczności pozostawił na pewną śmierć.

To niesamowite! – mówi Dawn Karam, pracowniczka schroniska, do którego trafiła Kuperus. Choć psinka w końcu trafiła do rodziny zastępczej, wolontariusze schroniska wciąż starali się znaleźć osobę, która była odpowiedzialna za pozostawienie ją w tak straszliwych okolicznościach.

Wkrótce historia zdrowej Kuperus trafiła do lokalnej telewizji i szybko podbiła serca miłośników psów z Filadelfii. Wszystko dzięki listonoszowi, który nie przeszedł obok niej obojętnie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Psy mają swój kodeks. Poznaj 10 p...
  więcej
 • więcej
  SZTUCZKI. Jak nauczyć PSA SZTUCZK...
  więcej
 • więcej
  Właściciel tak skrajnie zaniedbał...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES niezwykle czule opiekuje...
  więcej
 • więcej
  Historia tego PSA w tej reklamie...
  więcej
 • więcej
  Zostawili psa husky i wyjechali d...
  więcej
 • więcej
  Zakład toksycznych odpadów stał s...
  więcej
 • więcej
  Wzięli dobermana ze schroniska. T...
  więcej
 • więcej
  Ta psia mama przeszła 5 razy prze...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x