Powiesił żywcem dwa psy na rowerze i wiózł je do rzeźni. To co stało się z psami powoduje że płaczę.

Oceń:
27.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Mężczyzna wiózł rowerem dwa psy zapakowane w worki. Chciał sprzedać je restauracji na mięso

W ostatnim czasie  w Indonezji zauważono mężczyznę wiozącego 2 psy na rowerze. Czworonogi zapakowane były w siatki i wystawały im jedynie głowy. Ich pyski były związane, aby nie próbowały nikogo ugryźć. Zwierzaki były bardzo smutne i wystraszone.

Psy za wszelką cenę próbowały wystawić swoje języki, ponieważ jak wiadomo czworonogi chłodzą się po przez dyszenie. Niestety w tym przypadku było to trudne w wykonaniu, ponieważ pyszczki psów były związane. Zgodnie z relacją świadka zdarzenia, mężczyzna złapał psy, aby sprzedać je do restauracji, w której miały być ubite na mięso.

“To okrutne, że niektórzy ludzie traktują psy jak kawałek drewna. Całe szczęście, że ktoś zauważył mężczyznę i uratował te biedne psy.” – przyznał Peter Li, członek organizacji Human Society International.

Zgodnie z informacją zamieszczoną na Facebooku, ratownicy zapłacili ok. 36$ aby uwolnić psy. Gdy tylko mężczyzna wydał psy, ratownicy wyjęli je z worków i oddali do rodzin zastępczych. Zostaną w nich tak długo, aż nie znajdą prawdziwych i kochających domów.

Niestety nie wszystkie psy mają tyle szczęścia. Większość z nich nie zostaje uratowane i kończy jako mięso w restauracjach. W Indonezji nie ma prawa, które zabraniałoby okrucieństwa wobec zwierząt. Każdego roku tysiące czworonogów zabija się na mięso.

“Ważne jest, aby nasi zwierzchnicy w Indonezji przemawiali przeciwko temu okrucieństwu. Rząd indonezyjski ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom i wprowadzić chroniące je prawo.” – dodał Li.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  Franek kundelek miał zdechnąć z g...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x