Potrącił psa i uciekł. Pies leżał na drodze. To co zrobili jego psi przyjaciele powoduje że płaczę.

Oceń:
29.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Nie da się ukryć, że psy to najbardziej współczujące i kochające stworzenia na świecie. Ze względu na swoją nienaganną lojalność są uważane również za najlepszych przyjaciół człowieka. Okazuje się jednak, że to samo tyczy się ich więzi z innymi czworonogami. Ta historia jest tego najlepszym dowodem…

Po ulicach Rzymu od lat spacerowały dwa nierozłączne ze sobą psy. Były razem aż do samego końca. Do momentu, kiedy jeden z nich został potrącony przez jadący samochód. Niestety, zginął na miejscu. Mimo śmierci przyjaciela, drugi czworonóg nie odstępował go na krok. Stał przy zmarłym zwierzaku, podczas gdy samochody przejeżdżały tuż obok nich. Czekał przez kilka godzin, mając nadzieję, że ostatecznie się podniesie.

Jeden z naocznych świadków, Marco Milani, postanowił zawiadomić o całym zajściu rzymską prasę. Zawoziłem córkę do szkoły, podczas gdy na drodze zrobił się niemały korek. Początkowo myślałem, że doszło do wypadku. Dopiero po chwili zauważyłem, stojącego na drodze psa. Był na samym środku jezdni i opiekował się swoim przyjacielem, który prawdopodobnie zginął na skutek potrącenia. To był wyjątkowo smutny widok… – mówi Marco.

Mężczyzna nie uważał, że zrobienie zdjęć zwierzakom jest czymś złym. Chciał w ten sposób pokazać światu, jak wielką miłością potrafią darzyć się zwierzęta. Po tym wydarzeniu dziesiątki ludzi chciało go adoptować – dodaje.

Choć nie mamy oficjalnej informacji, jesteśmy niemal pewni, że pies trafił w ręce kochającej rodziny, na jaką zasługuje.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co ta kocia mama...
  więcej
 • więcej
  Chciał pomóc temu psu leżącemu na...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Ten pies był bezdomny, ale przesz...
  więcej
 • więcej
  Kiedy na psa wskoczył kot ze szcz...
  więcej
 • więcej
  Pies przyniósł do domu noworodka...
  więcej
 • więcej
  Matka krzyczała kiedy szczeniak s...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x