Policyjny pies ukradł świąteczne zabawki. Został przyłapany. Karę jaką otrzymał jest

Oceń:
23.12.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Policjanci z amerykańskiego Franklin zorganizowali akcję charytatywną zbierając zabawki na rzecz jednej z fundacji. Zgromadzone prezenty schowali w pomieszczeniu, które zapomniano zamknąć. To doprowadziło do zabawnej sytuacji z udziałem Bena, czyli psa należącego do funkcjonariuszy.

„Otrzymaliśmy dzisiaj niesamowicie cenną lekcję. Jeśli masz pomieszczenie pełne zabawek gotowych na przekazanie do fundacji Santa, powinieneś zamknąć drzwi do sali lub trzymać zabawki na wysokości” – napisali policjanci z miasta Franklin w amerykańskim stanie Tennessee.

„Jeśli nie, to golden retriever będzie powoli gromadził je w ciągu dnia i przenosił na swoje legowisko” – dodali. Mundurowi dołączyli nagranie z udziałem Bena, czyli psa, który jest maskotką komisariatu i bohaterem wielu zdjęć udostępnianych przez służby.

Ben, który został przeszkolony jako pomoc w sytuacjach kryzysowych oraz towarzysz policjantów mających stresujące doświadczenia, zabrał małe nosidełko z lalką i ani myślał oddać je funkcjonariuszom.

Jeden z nich podążał za czworonogiem z kamerą, dokumentując jego dyskretną ucieczkę pod biurko, gdzie czekała już inna zabawka „zarekwirowana” przez zwierzę. Filmik z jego udziałem został udostępniony przez 1,3 tys. użytkowników i doczekał się 1,9 tys. reakcji oraz ponad 400 komentarzy. Materiał obejrzano w sumie 93 tys. razy.

Obejrzyjcie film

 

We learned an extremely valuable lesson today. When you have a classroom full of toys ready to be shipped off to the Santa Foundation, you should... 1. Close the door to the classroom Or 2. Keep the toys elevated If not, a golden retriever will slowly hoard them throughout the day and bring them back to his lair. Thanks to Officer Cusson for capturing this larceny on camera.

Opublikowany przez Franklin Police Department Środa, 18 grudnia 2019

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x