Polak skatował psa tak mocno że musieli go uśpić. Kara jaką otrzymał szokuje.

Oceń:
12.04.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Radosław Czerkawski znęcał się nad psem o imieniu Kiya tak bardzo, że czworonóg musiał zostać uśpiony. We wtorek 27 marca w Massachusetts mężczyzna usłyszał wyrok. Wszyscy na sali sądowej byli niezwykle szczęśliwi z kary, jaką otrzymał 37-latek.

Czerkawski został skazany na 10 lat więzienia, otrzymał zakaz posiadania zwierząt oraz wchodzenia z nimi w jakiekolwiek interakcje. Nie będzie mógł również zostać wolontariuszem w schronisku. Co więcej, po zakończeniu wyroku, zostanie deportowany ze Stanów Zjednoczonych.

W 2013 roku mężczyzna kupił czworonoga o imieniu Kiya. Sprawa spotkała się z szeroką uwagą, gdy roczny pies został znaleziony na placu zabaw ze złamaną czaszką, kręgosłupem i żebrami. Miał również ranę na prawym oku oraz rozszczepiony język. 

„Dzisiaj był historyczny dzień dla dobrostanu zwierząt w Massachusetts. Skazując Radosława Czerkawskiego udowodniono, że ludzie, którzy dopuszczają się okrucieństwa wobec zwierząt, a w tym przypadku skrajnego okrucieństwa, będą pociągnięci do odpowiedzialności.”

Po tym, jak decyzja sądu została opublikowana na Facebooku, setki osób było szczęśliwych z ogłoszonego wyroku.

„Nigdy nie zapomnę tej nocy, kiedy przeczytałem szczegóły tego, co zrobił temu psu. Zawsze będzie mnie to prześladowało. Ta sprawa zmieniła mnie jako osobę i sprawiła, że walczę o prawa zwierząt. Od czasu tego wydarzenia wiele się zmieniło. Mam nadzieję, że osoby krzywdzące zwierzęta przestaną być bezkarne.” – napisał jeden z użytkowników.

Mamy nadzieję, że już wkrótce również Polska zaostrzy przepisy w sprawie znęcania się nad zwierzętami.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

  • więcej
    Histeryczna reakcja psa kiedy po...
    więcej
  • więcej
    Poznaj najgroźniejsze zwierzę świ...
    więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x