Podjechał pod schronisko i wyrzucił 5 szczeniaków. Córka krzyczała „Tato, nie! Stój” Nic to nie dało

Oceń:
25.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Pracownicy schroniska w Celestynowie nagłośnili sprawę porzucenia pięciu szczeniąt przez mężczyznę, któremu towarzyszyło dziecko.

"Pan otworzył bagażnik i zaczął wyrzucać zeń psie dzieci, które w popłochu chowały się pod autem. Dziecko tego pana wyskoczyło z auta i głośno krzyczało "Tato, nie! Stój!" - opisują, starając się namierzyć byłego właściciela zwierząt.

Pracownicy podwarszawskiego schroniska w Celestynowie opisują, że w piątek 21 czerwca pod bramę placówki podjechał mężczyzna z pięcioma szczeniętami w bagażniku swojego samochodu. Z relacji wolontariuszy wynika, że mężczyzna chciał jak najszybciej pozbyć się zwierząt i odjechać, ale protestowało przeciwko temu towarzyszące mu dziecko.

"W samochodzie pan z dzieckiem! A w bagażniku pięć szczeniąt! Pan otworzył bagażnik i zaczął wyrzucać zeń psie dzieci, które w popłochu chowały się pod autem. Gdy zaczęliśmy zadawać pytania, pan wsiadł do auta i zaczął ruszać, a szczeniaki miał pod kołami. Dziecko tego pana wyskoczyło z auta i głośno krzyczało "TATO, NIE!!! STÓJ!!" - opisują pracownicy schroniska.

Jak dodają, gdy zaczęli rozmawiać z mężczyzną, ten odmówił jakichkolwiek wyjaśnień. Na pytanie, gdzie jest matka szczeniąt, miał odpowiedzieć "w lesie". Właśnie z tego powodu pracownicy schroniska zdecydowali się na nagłośnienie spawy i upublicznienie zdjęć samochodu mężczyzny - obawiają się, że matka szczeniąt może być w niebezpieczeństwie. Dodatkowo uważają, że mężczyzna mógł zrobić psom krzywdę, bo w chwili gdy odjeżdżał znajdowały się pod jego samochodem.

„Poszukiwany jest właściciel tego auta i szczeniaków! Prosimy, by niezwłocznie stawił się wraz z suką w schronisku. Jeśli do środy 26 czerwca tenże człowiek nie zgłosi się do nas w celu wyjaśnienia, opublikujemy nagrania z całego zajścia, z twarzą gościa i numerami rejestracyjnymi samochodu” – apeluje schronisko.

Pracownicy schroniska zgłosili sprawę na policję. Post pracowników schroniska został udostępniony już kilkanaście tysięcy razy. Komentujący zwracają uwagę, że choć mężczyzna nie złamał prawa, przywożąc zwierzęta do schroniska, to powinien zrobić to w inny sposób. Wyrażają też zaniepokojenie, co dzieje się z matką szczeniąt.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  To co ten MOPS ZROBIŁ wchodząc po...
  więcej
 • więcej
  Tego owczarka w środku nocy bruta...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz zbadał tego owcz...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc tym psom. Kiedy wzi...
  więcej
 • więcej
  Dziki szał psa kiedy ponownie zob...
  więcej
 • więcej
  Mała Mela ma połamane kości czasz...
  więcej
 • więcej
  Polak skatował psa tak mocno że m...
  więcej
 • więcej
  Ten bezdomny kotek nie jadł przez...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x