Po wizycie u weterynarza ciężarna suczka została wyrzucona na ulice. Urodziła dziwne szczeniaki.

Oceń:
11.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy suczka Rosie trafiła do organizacji Neuse River Golden Retriever Rescue, była w ciąży i miała duży brzuch. Wolontariusze ucieszyli się, że sunia będąca mieszańcem golden retrievera, została uratowana na czas i otrzymała pomoc, której potrzebowała.

Katie i John Blackowie, którzy oboje są wielkimi miłośnikami psów, przed wielkim dniem zabrali Rosie do siebie. Od czasu, kiedy zaczęli prowadzić dom tymczasowy, zdążyli zaopiekować się już ponad 20 zwierzakami.

Tym razem nastawili się na spotkanie ze szczeniaczkami, które znajdowały się w brzuchu Rosie. Oboje spodziewali się, że miot będzie duży, na co wskazywała wielkość brzucha Rosie. Para w najmniejszym stopniu nie była przygotowana jednak na to, co zobaczyła podczas porodu. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieli!

Rosie urodziła cztery prześliczne, zdrowe szczeniaczki. Żaden z nich nie wyglądał jednak tak, jakby sunia miała być ich matką.

„Niezupełnie tego się spodziewaliśmy. Suczka, którą opiekujemy się w ramach domu tymczasowego, wczoraj urodziła małe. Małe cielaczki” – napisała Katie w serwisie Reddit.

Okazało się, że mimo iż Rosie była mieszańcem golden retrievera, małe nie miały nic wspólnego z charakterystycznym dla tej rasy złotym kolorem. Bardziej przypominały za to małe krówki!

Szczeniaczki były białe w czarne lub brązowe łatki. Każdy, kto zobaczył szczeniaczki, od razu stwierdzał, że to najdziwniejsza rzecz, jaką widział w życiu.

„Jest naprawdę dumną Mamą” – powiedziała Katie o Rosie.

Jako że maluchy wyglądały jak miot maleńkich cieląt, Katie i John postanowili nadać im klasyczne „krowie” imiona, czyli Daisy, Betsy, Clarabelle i Moo (Stokrotka, Baśka, Klarabella i Mućka).

Mimo że nikt nie ma pojęcia, kto jest ojcem maluchów, Katie i John są pewni, że nie jest nim żaden golden retriever. Póki co Katie i John pomagają Rosie w opiece nad szczeniaczkami. Kiedy te odpowiednio podrosną, zostaną oddane do adopcji. Podobnie, jak ich mama. Zanim jednak się to stanie Katie i John cieszą się każdą chwilą, spędzoną z tymi rozkosznymi istotami.

To, że suczka rodzi szczenięta, które w ogóle nie są do niej podobne, nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać. W szczególności mieszańce odznaczają się wieloma kombinacjami kolorów.

„W przypadku psów, które nie są rasowe, ras mieszanych i zamierzonych krzyżówek dwóch ras, czy też kolejnego potomstwa zmieszanych ras, jak w oprzypadku labradoodle i cockapoo, istnieje dużo większe prawdopodobieństwo mieszania się cech, co sprawia, że kolor, czy inne elementy wyglądu piesków mogą się znacząco różnić, nawet w obrębie jednego miotu” – czytamy na Pets4Homes.

A więc zagadka rozwiązana! =)

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Psy potrafią czytać w myślach lud...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Tego psa wyrzucono z policji za n...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  To co ten szczeniak golden retrie...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x