Płacz i łzy pit bulla w schronisku czekającego na eutanazję. Pies nie chciał umierać.

Oceń:
02.06.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

To bardzo wzruszający widok. Zdjęcia psa, który trafił do schroniska w Kalifornii, obiegły cały świat. Dlaczego? Otóż na jego pyszczku pojawiły się łzy!

Jest to chyba najlepszy dowód na to, że zwierzęta również mają uczucia. Kiedy pracownik schroniska podszedł do psa z jego ulubionym smakołykiem, ten powąchał go, ale nie zjadł. Zamiast tego cały czas płakał.

Poruszający widok psa uchwycił jeden z fotografów. Prawdopodobnie łzy napływały mu do oczu z powodu alergii. Tak przynajmniej twierdzi Jennifer McKay, kobieta, która przyjęła psa do domu.

Blue King, bo tak wabi się pitbull mieszkał wraz z rodziną w Kalifornii przez około rok. Domownicy, kiedy postanowili się przeprowadzić, zdecydowali również, że oddadzą czworonoga do schroniska. Zakład w jakim przebywał pies, to miejsce, w którym dochodzi do wielu eutanazji zwierząt.

Dlatego też, im dłużej Blue King w nim przebywał, większe było prawdopodobieństwo, że w końcu będzie uśpiony. Na całe szczęście znaleźli się dobrzy wolontariusze, którzy postanowili pomóc psiakowi.

Nakręcili więc specjalny film z pitbullem w roli głównej i umieścili go na stronie organizacji, z nadzieją, że ktoś zechce adoptować smutnego psa.

 

ADOPTED - moved to SAFE Album 02/10

ADOPTED - moved to SAFE Album 02/10 This is BLUE KING. He was surrendered today and when we walked up to him we woke him and he immediately let out this painful whimper once he realized this was really happening. He looks like he's been crying with tears :( The Video is not exciting, (and you might want to turn the sound down)but he is so hurt and sad and he just wants them to change their minds. This sweet, sensitive soul needs help fast. HE LOVES LITTLE KIDS< DOGS and even CATS! Anyone that will LOVE him.!! Please SHARE for his life, he needs a TEMPERAMENT TEST requested IN PERSON by an Interested Party before the Shelter will allow him to be saved. Without this Test being ordered he can be PTS at any time after his Available date. A FOSTER or Adopter would save him. Thanks! BLUE KING #A4492120 My name is BLUE KING and I'm an approximately 4 year old male Pit Bull. I am already neutered. I have been at the Carson Animal Care Center since 1/31. I will be available on 1/31. You can visit me at my temporary home at CRECEIVING. My former family who owned me for more than a year had to give me up because they were moving. But they said that I spend most of my time outdoors, but it's not ideal. I seem to be good with small children. I am housetrained. I am learning how to walk on a leash. I seem to get along well with dogs and cats. http://www.petharbor.com/pet.asp?uaid=LACO1.A4492120 Carson Shelter, Gardena, California 216 Victoria Street, Gardena, California 310.523.9566, M-TH 12pm - 7pm, F-SU - 10am - 5pm

Doszło do tego szybciej niż ktokolwiek się spodziewał. Niedługo po opublikowaniu wideo, Jennifer McKay zgłosiła się do schroniska w celu adopcji psa.

„Wyglądał na bardzo smutnego i przygnębionego… Początkowo nawet się do mnie nie przyznawał. Wszystkie pozostałe psy patrzyły na mnie i machały ogonami, ale on nawet nie wstawał, aby podejść i przyjrzeć mi się bliżej. To było naprawdę smutne”  – powiedziała McKay w wywiadzie dla The Dodo.

„Wydawać by się mogło, że za każdym razem, gdy ktoś przechodził obok, miał nadzieję, że to jego poprzedni właściciele. To tak jakby wiedział, że został przez nich zostawiony.”

Nie zastanawiając się długo, kobieta postanowiła przygarnąć pit bulla. Zanim do tego doszło, trzeba było jeszcze przeprowadzić odpowiednie badania na psie. W trakcie, kiedy McKay oczekiwała jeszcze na wyniki badań, odwiedziła czworonoga w schronisku, przynosząc mu kości oraz nowe łóżko.

„W końcu zaczął zwracać na mnie uwagę. Co prawda nie pozwalał mi jeszcze siebie dotykać, ale widziałam, że bardzo polubił swoje nowe łóżko.” – powiedziała kobieta.

Kiedy Jennifer przyszła do Blue Kinga po raz trzeci, stało się coś, na co czekała od samego początku. Pies podniósł się wreszcie i podszedł do niej.

Kiedy w końcu dostała wyniki badań, kobieta natychmiast zabrała psiaka do domu. Kiedy tam dotarli był zupełnie innym zwierzakiem.

„Oszukał mnie na swój sposób! Spodziewałam się, że będzie wyluzowanym i spokojnym psem, ale gdy tylko otworzyłam bramę do domu był niezwykle podekscytowany. Natychmiast pokochał jazdę samochodem. Podczas podróży chciał trzymać głowę przy otwartym oknie.” – wspomina McKay.

„Oprócz spania, Bluey uwielbia drapać się po brzuchu, przytulać i patrzeć w lustro. Gdy to robi po prostu stoi, uśmiecha się sam do siebie i macha ogonem.”

„Pies musi się jednak jeszcze wiele nauczyć – wciąż nie zna podstawowych komend i nie chodzi na smyczy tak, jak należy. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest na dobrej drodze. Najważniejsze, że nie jest już tym samym smutnym psem.”

„Wydaje się być szczęśliwy. Gdy wróciłam wczoraj z pracy, natychmiast przybiegł prosto do mnie. To bardzo dobry pies. Bardzo się cieszę, że stał się częścią mojej rodziny.”

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Psy mają swój kodeks. Poznaj 10 p...
  więcej
 • więcej
  Wrzucili kozę na pożarcie tygryso...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co spotkało te dw...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego głodzonego pi...
  więcej
 • więcej
  Ta ciężarna suka z 10 szczeniakam...
  więcej
 • więcej
  Ten pies rozpaczliwie wzywał pomo...
  więcej
 • więcej
  Szczeniaki tej porzuconej ciężarn...
  więcej
 • więcej
  Wzięli psa z ulicy mimo że pies u...
  więcej
 • więcej
  Te 5 szczeniaków matka zostawiła...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x