Piesek cierpiał z bólu i skomlał na podłodze. Amputowano mu uszy bo ktoś oblał go kwasem.

Oceń:
06.07.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Chloe Levenson z San Francisco miała jedynie rok, kiedy spotkał ją straszny wypadek. Spora część jej ciała została poparzona.

Blizny z każdym rokiem są coraz mniej widoczne, jednak katastrofa odbiła się na życiu Chloe. Mimo to dziewczyna dorasta szczęśliwie.

Kiedy Chloe była nastolatką, bardzo pragnęła mieć psa. Prosiła matkę nie raz o taki prezent, jednak wydawało się, że będzie musiała pogodzić się z życiem bez zwierzaka. Wtedy jednak jej rodzina otrzymała niespodziewany telefon ze szpitala.

Pracownik szpitala powiedział rodzinie o szczeniaku, który doznał poważnych obrażeń. Prawdopodobnie ktoś oblał go kwasem. Jego uszy były w złym stanie i musiały być amputowane. Piesek cierpiał z bólu i skomlał na podłodze. Nikt nie był pewien czy przeżyje.

Zwierzak potrzebował kochającego domu. Działacze praw zwierząt znali historię Chloe i wiedzieli, że pragnie ona psa. Nie był to przypadek. Matka Chloe nie miała wyboru i musiała pogodzić się z marzeniem córki. Pies otrzymał imię Strażak.

Mimo iż pies stracił prawie życie w wyniku poparzenia kwasem, powoli zaczął odzyskiwać zdrowie. Udało znaleźć mu się w kochającej rodzinie, gdzie dostał odpowiednią opiekę i miał szansę na normalne życie. Chloe była jego bratnią duszą, gdyż dokładnie wiedziała przez co przeszedł.

Dzisiaj Chloe i Strażak to nierozłączna para. Dziewczyna w końcu ma przyjaciela, o którym marzyła. Połączył ich niezwykły zbieg okoliczności i tragedia.

Obejrzyj ich historię

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Mężczyźni wybrali się na ryby i z...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zabronił kotu wchodzić...
  więcej
 • więcej
  Kobieta powiedziała do Chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować małą chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Koty i psy nie dawały młodej parz...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x