Pies znalazł noworodka na polu. Złapał w zęby za wystającą z ziemi nóżkę. To co zrobili potem ludzie

Oceń:
24.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Noworodek został zakopany żywcem przez swoją 15-letnią matkę – uratował go niespodziewany przyjaciel.

Na polu w Korat, w północno-wschodniej Tajlandii, rolnik zauważył, że jego pies kopie w ziemi. Kiedy postanowił zainteresować się tym, co się dzieje, dokonał makabrycznego odkrycia – w ziemi został zakopany noworodek.

Trójnogi pies imieniem Ping Pong dokonał odkrycia, dzięki któremu maleństwo zostało przewiezione do szpitala. O wyczynie Ping Ponga z uznaniem pisały media na całym świecie.

W przeszłości Ping Ponga potrącił samochód. W wyniku wypadku pies ma sparaliżowaną jedną nogę.

„Ale zatrzymałem go, bo jest lojalny i posłuszny i zawsze mi pomaga, kiedy wychodzę w pole, żeby zajmować się moim bydłem” – powiedział właściciel psa, 41-letni rolnik Usa Nisaika, w wywiadzie dla Khaosod. Dodał, że jego pies był uwielbiany przez całą wioskę, a teraz jest kochany przez ludzi na całym świecie.

Na szczęście rolnicy zauważyli Ping Ponga, który zaciekle wąchał konkretne miejsce ma polu manioku. Tylko dzięki temu udało się uratować zakopanego chłopczyka.

Pies znalazł miejsce, gdzie matka zakopała dziecko i zaczął tam kopać.

Uda podszedł, aby zobaczyć, co się dzieje, i zauważył maleńką nóżkę, która wystawała z ziemi. Mężczyzna dołączył do swojego psa. Wspólnie wykopali ważącego 2,5 kg chłopca. Ten był poważnie zraniony.

Nie wiadomo, jak długo malec leżał w ziemi, ale najważniejsze było to, że wciąż żył. Nakhon Ratchasima, gubernator Wichian Chantharanothai oraz Trairat Witthayanumart, przewodniczący prowincji Chum Puang, powiedział, że odwiedził dziecko w szpitalu i jest ono zdrowe – relacjonowało sprawę Daily Mail.

Nastoletnia matka obawiała się pobicia. Z kolei Khaosod news podało, że 15-letniej matce postawiono zarzut usiłowania morderstwa, po tym, jak sama przyznała się do zakopania dziecka. Nastolatka powiedziała policji, że bała się, że jej ojciec ją pobije za to, że zaszła w ciążę. Matka dziewczynki poprosiła o przyznanie jej opieki nad dzieckiem.

Gubernator Wichian dodał: „Policjanci przygotowują się do zatrzymania matki dziecka. Musimy przy tym pamiętać, że ona również jest dzieckiem i należy w tym wszystkim uwzględnić jej psychikę. Musimy działać profesjonalnie. Ważne, aby odpowiednio się nią zaopiekować i potraktować ją sprawiedliwie.” – czytamy w Daily Mail.

Tysiące ludzi z całego świata wyraziły w mediach społecznościowych podziw dla psa Ping Ponga i jego działania. Dzięki temu cieszy się on teraz w swojej wiosce sławą bohatera.

„Wszyscy w wiosce są pod wrażeniem tego, co zrobił. Jest prawdziwym bohaterem, ponieważ ocalił życie dziecka” – powiedział Usa w The Epoch Times. Psy pomagają ocalić życie tak wielu osób, a ten trójnogi pies nie jest tu wyjątkiem. Całe szczęście, że Ping Pong był w pobliżu.

Obejrzyj historię

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Mężczyźni wybrali się na ryby i z...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zabronił kotu wchodzić...
  więcej
 • więcej
  Kobieta powiedziała do Chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować małą chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Koty i psy nie dawały młodej parz...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x