Pies wył i przeraźliwie dusił się. Przywiązano go łańcuchem i żywcem zakopano w 50cm dole.

Oceń:
19.07.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Pies został zakopany żywcem wraz z łańcuchem w lesie w Hucie Komorowskiej w województwie podkarpackim. Zwierzę odkrył spacerujący mężczyzna, który usłyszał piski i skomlenie. Policja zatrzymała już właściciela psa.

Mieszkaniec Huty Komorowskiej zawiadomił funkcjonariuszy w środę około godziny 10.30. Jak informuje podkarpacka policja, mężczyzna relacjonował, że podczas spaceru z wnukami, niedaleko dworca kolejowego, usłyszał odgłosy przypominające płacz dziecka.

Zorientował się, że dochodzą spod ziemi niedaleko leśnej ścieżki. "Razem z synem, po którego poszedł, rozkopali to miejsce i zobaczyli żywego psa" - czytamy w komunikacie policji. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki oraz lekarz weterynarii. Jak się okazało, pies został zakopany wraz z łańcuchem w około 50-centymetrowym dole. Wystraszone zwierzę trafiło do przytuliska w Majdanie Królewskim, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Policja zwróciła się z apelem do mieszkańców Huty Komorowskiej i okolicznych miejscowości o pomoc w ustaleniu właściciela psa. Zareagowali mieszkańcy i internauci, którzy pomogli funkcjonariuszom wytypować właściciela psa. Mężczyzna został zatrzymany w czwartek rano. Był pijany - miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. - Podczas wstępnej rozmowy z policjantami przyznał, że pies należał do niego. Powiedział, że zakopał zwierzę, bo zostało potrącone przez samochód i sądził, że nie żyje – poinformowała policja. Mężczyzna zostanie przesłuchany, gdy wytrzeźwieje. W sprawie zakopania żywego zwierzęcia zostało wszczęte postępowanie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x