Pies trafił do schroniska. Siedział we własnych odchodach bez nadziei. To co stało się z nim

Oceń:
06.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten psiak nawet nie mógł wystawić nosa ze swojej kryjówki, tak bardzo został skrzywdzony i tak mocno pękło mu serce!

Przez jakiś czas wydawać się mogło, że wszystko co potrafi to tylko chować się przed światem, jaki znała. Jednak nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że ten świat - Cara została znaleziona w Irlandii - nie wydawał się być w ogóle przyjaznym dla życia.

W lipcu tego roku, organizacja PAWS AnimalRescueIreland, opublikowała video w którym uratowany pies był tak przygnębiony, że nie potrafił nawet wystawić swojego nosa spoza swojej budy:

Zamiast tego Cara siedzi wciśnięta w kąt i jest zupełnie obojętna na wysiłki osób, chcących zyskać jej uwagę. Weterynarz potwierdził, że Cara nie cierpiała na żadne przewlekłe choroby jak w przypadku innych psów wciskających swój grzbiet w ścianę. Była po prostu przewlekle nerwowa. Co więc sprawiło, że Cara stała się kłębkiem nerwów?

To dość niezwykły i trącący ironią przypadek dla tego konkretnego gatunku psów, który raczej polega na swoim wzroku aniżeli węchu. Jedyne co Cara widziała, była ciemność. Przynajmniej do momentu kiedy to światło stało się niemożliwe do zignorowania. Pomalutku zaczęła angażować się w nowy świat. Następnego dnia, PAWS opublikowało zdjęcie, na którym Cara siedzi już spokojnie w pomieszczeniu. Nie minęło dużo czasu, a zaklimatyzowała się w swoim nowym domu wraz z Michaelem i Theresą McGrath. Tam znalazła kanapę.

Wreszcie cara Odzyskała swój! W najnowszym filmiku jest wciągnięta w dyskusję wraz z innym psem na kanapie- najpierw jęki, po chwili jednak oba psy oddają się równoczesnemu szczekaniu i wyciu. Cara może i nie śpiewa jak anioł, jednak teraz nie ma wątpliwości co do tego, że nie jeden anioł przyłożył rękę do budowy jej nowego świata. A jest to świat, o którym warto śpiewać.

 

 

Shy?? Not anymore :) Cara (Angel)

Opublikowany przez PAWS Animal Rescue Ireland na 30 stycznia 2016

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Histeryczna reakcja psa kiedy po...
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  To co te KOTY robią z PSAMI jest...
  więcej
 • więcej
  OLIWKA wywołała u KOTA niepohamow...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x