Pies spędził 32 godziny pod wejściem do szpitala bez wody i picia Jak poznasz powód będziesz płakać!

Oceń:
20.09.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Spędził 32 godziny pod wejściem do szpitala. Wiernie czekał na swojego najlepszego przyjaciela

Psy są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Jedną z ich najwspanialszych cech jest to, że potrafią trwać przy nas na dobre i złe. Czworonóg z tej wzruszającej historii jest tego najlepszym przykładem.

Nie odstąpił go na krok Wszystko wydarzyło się w Brazylii, gdzie bezdomny, który miał problemy z oddychaniem, stracił przytomność. Lekarze, którzy przybyli na miejsce, w momencie udzielania mu pomocy szybko zorientowali się, że być może człowiek ten nie ma domu i pieniędzy, ale ma coś o wiele cenniejszego – wiernego przyjaciela, Marroma. Psiak wiernie trwał przy swoim panu, nawet kiedy pojawiło się wokół niego wielu ludzi. Po prostu nie miał zamiaru od niego odstąpić. Jednak dopiero wtedy gdy lekarze próbowali zabrać bezdomnego mężczyznę do karetki, stało się coś jeszcze bardziej niezwykłego…

Marrom również do niej wskoczył! Czworonoga dosłownie nie dało się z niej usunąć. Dlatego medycy pozwolili mu jechać razem ze swoim panem. Niestety, do szpitala już nie mogli go wpuścić.

Jednak nawet to nie stanowiło dla wiernego przyjaciela problemu Psiak usiadł pod szpitalnymi drzwiami i czekał, aż jego pan wróci do niego. Wzruszeni pracownicy nie pozostali obojętni na jego zachowanie. Przychodzili do niego, głaskali go, dawali mu przekąski i pilnowali, aby miał zapas wody.

Marrom czekał aż 32 godziny na swojego właściciela. Pracownicy szpitala postanowili nakleić nawet krótką informację w miejscu, gdzie leżał, że nie jest on zwykłym zbłąkanym psem. Chcieli mieć pewność, że nikt nie wezwie pracowników schroniska, aby go zabrali.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Mężczyźni wybrali się na ryby i z...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zabronił kotu wchodzić...
  więcej
 • więcej
  Kobieta powiedziała do Chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować małą chihuahua...
  więcej
 • więcej
  Koty i psy nie dawały młodej parz...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x