Pies skulił się i trząsł ze strachu. To co stało się jak dotknął go mężczyzna jest absolutnie piękne

Oceń:
06.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Fotograf John Hwang jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Mężczyzna często odwiedza schroniska w całym Los Angeles i spędza czas z bezbronnymi czworonogami, które wciąż szukają kochającego domu.

Podczas ostatniej takiej wizyty, John spotkał wyjątkowego psa, który poruszył jego serce. Artysta swoimi odczuciami i zdjęciami, które wtedy zrobił, postanowił podzielić się w sieci. Ty również powinieneś poznać tę historię. Hwang był w trakcie odwiedzin w Baldwin Park Animal Shelter, kiedy zobaczył 10-letniego psa skulonego w kącie, z dala od ogrodzenia.

Zwierzak nie ruszał się wcale i wyglądał tak, jakby już dawno przestał walczyć i wierzyć w to, że znajdzie nowy dom. Były to jednak tylko pozory. W pierwszej chwili pomyślałem, że suczka może mieć depresję i prawdopodobnie nie będzie chciała nawiązać ze mną kontaktu – wyjaśnił serwisowi Dodo artysta. Byłem zaskoczony, kiedy podeszła bliżej, gdy tylko mnie zobaczyła – kontynuuje.

Zrezygnowany zwierzak zbliżył się do ogrodzenia, aby znaleźć się bliżej mężczyzny. Chciał choć przez chwilę poczuć ciepło i dobro. Zwierzak potrzebował miłości i towarzystwa. Pragnął jedynie, aby ktoś poświęcił mu trochę czasu i go pogłaskał. Cała ta sytuacja poruszyła artystę, który na dłuższą chwilę zatrzymał się przy 10-letniej suni.

Prawdopodobnie moglibyśmy tak siedzieć przez cały dzień. Ona kocha towarzystwo. To co spotkało fotografa to najlepszy dowód na to, że nie wolno tworzyć teorii na podstawie pozorów.

Na pierwszy rzut oka wydawało się, że suczka jest zamknięta w sobie i woli unikać kontaktu z ludźmi. Nie była to jednak prawda. W rzeczywistości czworonóg pragnie miłości i zainteresowania ze strony ludzi, jak każda opuszczona istota.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Ten pies umierał na ciężką chorob...
  więcej
 • więcej
  Tego boksera mieli uśpić, bo nikt...
  więcej
 • więcej
  Ten pies zaginął 2 lata temu. Jeg...
  więcej
 • więcej
  Ten kot prosił ludzi, aby uratowa...
  więcej
 • więcej
  Ten PIES spędził 11 miesięcy pod...
  więcej
 • więcej
  PIES czekał przy Swoim ZMARŁYM PR...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mężczyzna UMIERAŁ bo rozdzielono...
  więcej
 • więcej
  Berneński PIES pasterski uczy SZC...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x