PIES czekał przy Swoim ZMARŁYM PRZYJACIELU. Nie chciał odejść. PRAWDZIWA, bezgraniczna MIŁOŚĆ.

Oceń:
30.09.2014 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ta historia wydarzyła się w Chinach. Jest to ewidentny przykład na to, że psy mają uczucia i potrafią kochać bezgranicznie.

To jest smutna a zarazem piękna historia. Publikujemy ją tylko i wyłącznie, aby uświadomić ludziom, że to oni są zwykle winni cierpieniom zwierząt. Z drugiej strony chcemy uzmysłowić ludziom, że psy oraz inne zwierzęta również posiadają uczucia. Nie można ich traktować przedmiotowo i wyrzucać na ulicę. Zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Dlatego jeśli zobaczysz, że zwierzętom dzieje się krzywda, zatrzymaj się i pomóż. Jeśli sam nie potrafisz, to wezwij odpowiednią organizację zajmującą się zwierzętami. Pomagać możesz również wpłacając drobne kwoty na schroniska dla zwierząt czy fundacji zajmujących się losem zwierząt.

Ta historia wydarzyła się w Chinach. Jest to ewidentny przykład na to, że psy mają uczucia i potrafią kochać bezgranicznie. Dwa trzy miesięczne szczeniaki zostały dostrzeżone na środku ulicy w południowo-zachodniej prowincji Syczuan w Chinach. Oba nie ruszały się. Po dokładniejszym przyjrzeniu okazało się, że jeden ze szczeniaków leżał nieżywy i został prawdopodobnie potrącony przez samochód. Jego brat nie chciał go zostawić i czuwał nad nim.

Pies został potrącony na środku ulicy. Drugi szczeniak nie chciał go opuścić. Cały czas siedział przy nim. Kiedy ludzie przenieśli ciało zmarłego psa na pobocze drugi nie chciał go opuścić.

Zmarłego psa próbowano pochować przy ulicy, lecz gdy wykopano dziurę w ziemi drugi szczeniak położył się na zmarłej siostrze i nie chciał pozwolić zakopać ciała. Cały czas szczekał na wszystkich, którzy zbliżyli się.

Ostatecznie lokalne schronisko dla zwierząt zabrało żyjącego szczeniaka oraz pochowało jego siostrę. Szczeniak otrzymał specjalistyczną opiekę, jednak jego siostra nie miała już na to szans. Dopiero tragedia spowodowała, że psem ktoś się zainteresował.

To jest bezsprzeczny dowód na to, że psy to kochające zwierzęta posiadające cudowne uczucia. Ludzie powinni pomagać zwierzętom i troszczyć się nimi. Jeśli zgadzasz się z naszą opinią, to udostępnij tę historię.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Ten pies umierał na ciężką chorob...
  więcej
 • więcej
  Właściciel zaczął odkurzać kaczkę...
  więcej
 • więcej
  Ta kocia mama przeszła 5 razy prz...
  więcej
 • więcej
  Znaleźli w lesie suczkę z 5 szcze...
  więcej
 • więcej
  Jego pies umarł 2 tygodnie temu n...
  więcej
 • więcej
  Przywiązali psa łańcuchem i zosta...
  więcej
 • więcej
  Rodzina chciała nowego psa. To ja...
  więcej
 • więcej
  Kiedy właściciel zajrzał do budy...
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x