Panna młoda dostała w prezencie ślubnym umierającego psa. Kiedy poznasz tę historię będziesz płakać!

Oceń:
10.08.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Charlie, ukochany czarny pies rasy labrador, żył dokładnie tak długo, aby móc być przy swojej pani, gdy ta wychodziła za mąż.

Kiedy Kelly O’Connell z Denver w stanie Kolorado, postanowiła zawrzeć związek małżeński, z całych sił pragnęła, by jej psiak Charlie Bear był przy niej tego dnia. Zarówno ona, jak i jej przyszły małżonek James Garvin są weterynarzami.

Będąc piętnastoletnim psem, Charlie walczył z guzem mózgu przez kilka miesięcy. Podczas ślubu swojej pani, który odbył się we wrześniu, był bardzo słaby, ale dał sobie radę. Gdy zaczęła się ceremonia, psiak powoli zaczął iść wzdłuż kościoła w stronę ołtarza razem z siostrą i jednocześnie świadkową Kelly – Katie Lloyd. Odległość dzieląca go od ołtarza okazała się jednak zbyt długa. Wtedy Katie, mierząca niecałe 1,6 m, podniosła ważącego 35 kg psa i zaniosła go do ołtarza, aby mógł się on położyć obok swojej pani.

„Obydwoje rzuciliśmy się wtedy na kolana i wybuchnęliśmy płaczem”, powiedziała panna młoda w wywiadzie dla ABC News. “Widząc, jak musiał być niesiony przez te kilka metrów, zdałam sobie sprawę, że to już nie jest ten Charlie, jakiego znałam. Starzał się i uderzyła mnie świadomość tego, jak wiele stracił”.

„Był bardzo słodkim psiakiem. Kochał każdego, ale to ja byłam jego ulubienicą”, opowiadała dalej kobieta. Te chwile podczas ślubu okazały się jednymi z ich ostatnich wspólnych momentów. Kilka dni później, Charlie przekroczył Tęczowy Most. Te wzruszające zdjęcia, zrobione przez przyjaciółkę O’Connell i fotografa Jen Dziuvenis, pozostaną na zawsze wyjątkową pamiątką dla nowożeńców.

“Kiedy twój ukochany pies jest na skraju swojego życia i nie ma nawet siły przejść przez kościół do ołtarza, a twoja siostra podnosi go i niesie do ciebie… TO jest miłość”, napisała Dziuvenis na swoim Facebook. “Nie ma wystarczająco dużo tuszu do rzęs na tym świecie, aby ukryć płacz po takich chwilach. Ludzie, którzy kochają psy, to najlepsi ludzie na świecie”.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Kiedy właściciel wypowie magiczne...
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła dziecko...
  więcej
 • więcej
  Ta suczka płakała po odzyskaniu s...
  więcej
 • więcej
  Porzucili owczarka niemieckiego p...
  więcej
 • więcej
  Wszyscy przeganiali tego porzucon...
  więcej
 • więcej
  Przebrali jamniki za hot dogi i o...
  więcej
 • więcej
  Szczeniaki tej porzuconej ciężarn...
  więcej
 • więcej
  To co wędrująca larwa zrobiła z n...
  więcej
 • więcej
  To jakiego okrucieństwa doświadcz...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x