Panna młoda dostała w prezencie ślubnym umierającego psa. Kiedy poznasz historię będziesz płakać!

Oceń:
10.08.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Charlie, ukochany czarny pies rasy labrador, żył dokładnie tak długo, aby móc być przy swojej pani, gdy ta wychodziła za mąż.

Kiedy Kelly O’Connell z Denver w stanie Kolorado, postanowiła zawrzeć związek małżeński, z całych sił pragnęła, by jej psiak Charlie Bear był przy niej tego dnia. Zarówno ona, jak i jej przyszły małżonek James Garvin są weterynarzami.

Będąc piętnastoletnim psem, Charlie walczył z guzem mózgu przez kilka miesięcy. Podczas ślubu swojej pani, który odbył się we wrześniu, był bardzo słaby, ale dał sobie radę. Gdy zaczęła się ceremonia, psiak powoli zaczął iść wzdłuż kościoła w stronę ołtarza razem z siostrą i jednocześnie świadkową Kelly – Katie Lloyd. Odległość dzieląca go od ołtarza okazała się jednak zbyt długa. Wtedy Katie, mierząca niecałe 1,6 m, podniosła ważącego 35 kg psa i zaniosła go do ołtarza, aby mógł się on położyć obok swojej pani.

„Obydwoje rzuciliśmy się wtedy na kolana i wybuchnęliśmy płaczem”, powiedziała panna młoda w wywiadzie dla ABC News. “Widząc, jak musiał być niesiony przez te kilka metrów, zdałam sobie sprawę, że to już nie jest ten Charlie, jakiego znałam. Starzał się i uderzyła mnie świadomość tego, jak wiele stracił”.

„Był bardzo słodkim psiakiem. Kochał każdego, ale to ja byłam jego ulubienicą”, opowiadała dalej kobieta. Te chwile podczas ślubu okazały się jednymi z ich ostatnich wspólnych momentów. Kilka dni później, Charlie przekroczył Tęczowy Most. Te wzruszające zdjęcia, zrobione przez przyjaciółkę O’Connell i fotografa Jen Dziuvenis, pozostaną na zawsze wyjątkową pamiątką dla nowożeńców.

“Kiedy twój ukochany pies jest na skraju swojego życia i nie ma nawet siły przejść przez kościół do ołtarza, a twoja siostra podnosi go i niesie do ciebie… TO jest miłość”, napisała Dziuvenis na swoim Facebook. “Nie ma wystarczająco dużo tuszu do rzęs na tym świecie, aby ukryć płacz po takich chwilach. Ludzie, którzy kochają psy, to najlepsi ludzie na świecie”.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  Szczeniakowi wycieli oko. Kiedy p...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Zakleili szczeniakowi taśmą pysk,...
  więcej
 • więcej
  Tego psa zmuszano do walk. Krwawi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała zabić 35 małych k...
  więcej
 • więcej
  Pies polizał stopy kobiety. Trafi...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x