Nieodpowiedzialna właścicielka wpuściła psa na autostradę pośród pędzące samochodu. To co stało się

Oceń:
22.12.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Dla właściciela psa nie ma nic bardziej przerażającego niż świadomość, że ukochany pupil zaginął gdzieś w świecie i jest samotny.

Psy cechują się zazwyczaj naturalną ciekawością świata i absolutnie uwielbiają uciekać. Nawet najbardziej lojalny pies jest podatny na pewne czynniki rozpraszające jego uwagę, które mogą go wyprowadzić daleko od domu.

Wtedy może stać się wszystko.

Jest pewnie około miliona okropnych rzeczy, które mogą przytrafić się udomowionemu psu, który po raz pierwszy w życiu znalazł się sam na ulicy. W głowie przerażonego właściciela, którego pies właśnie uciekł, pojawiają się wtedy myśli o tych wszystkich rzeczach. Wszystko co możemy wówczas zrobić, to mieć nadzieję, że ktoś znajdzie pupila i przyprowadzi go z powrotem do nas, zanim zdąży mu się stać jakaś krzywda, bądź też, że ludzie, wśród których psiak się znajdzie, obronią go, zanim my zdążymy do niego dotrzeć. Ze wszystkich tych scenariuszy, o których można myśleć, gdy nasz pies ucieknie, autostrada jest scenariuszem najgorszym.

Pędzące samochody i panele odgradzające autostradę stają się koszmarem dla przerażonego psa, a dla zmartwionego właściciela – straszliwą wizją. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy w takiej sytuacji starają się wybawić psa z opresji, nawet jeśli oznacza to w jakimś stopniu narażenie własnego życia. Właśnie to miało miejsce całkiem niedawno, na jednej z amerykańskich autostrad. Ratowniczce udało się uratować Birdie, przerażonego psiaka, który utknął na środku wielopasmowej jezdni. Chociaż Birdie uciekł od właścicielki i znalazł się w poważnych tarapatach, został uratowany i oddany swojej kochającej pani!

Zobacz jak wyglądała akcja ratunkowa

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Pies leżał...
  więcej
 • więcej
  PSY to najlepsze nianie dla BOBAS...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę niemowlę z kotem...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x