Nieodpowiedzialna właścicielka wpuściła psa na autostradę pośród pędzące samochodu. To co stało się

Oceń:
22.12.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Dla właściciela psa nie ma nic bardziej przerażającego niż świadomość, że ukochany pupil zaginął gdzieś w świecie i jest samotny.

Psy cechują się zazwyczaj naturalną ciekawością świata i absolutnie uwielbiają uciekać. Nawet najbardziej lojalny pies jest podatny na pewne czynniki rozpraszające jego uwagę, które mogą go wyprowadzić daleko od domu.

Wtedy może stać się wszystko.

Jest pewnie około miliona okropnych rzeczy, które mogą przytrafić się udomowionemu psu, który po raz pierwszy w życiu znalazł się sam na ulicy. W głowie przerażonego właściciela, którego pies właśnie uciekł, pojawiają się wtedy myśli o tych wszystkich rzeczach. Wszystko co możemy wówczas zrobić, to mieć nadzieję, że ktoś znajdzie pupila i przyprowadzi go z powrotem do nas, zanim zdąży mu się stać jakaś krzywda, bądź też, że ludzie, wśród których psiak się znajdzie, obronią go, zanim my zdążymy do niego dotrzeć. Ze wszystkich tych scenariuszy, o których można myśleć, gdy nasz pies ucieknie, autostrada jest scenariuszem najgorszym.

Pędzące samochody i panele odgradzające autostradę stają się koszmarem dla przerażonego psa, a dla zmartwionego właściciela – straszliwą wizją. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy w takiej sytuacji starają się wybawić psa z opresji, nawet jeśli oznacza to w jakimś stopniu narażenie własnego życia. Właśnie to miało miejsce całkiem niedawno, na jednej z amerykańskich autostrad. Ratowniczce udało się uratować Birdie, przerażonego psiaka, który utknął na środku wielopasmowej jezdni. Chociaż Birdie uciekł od właścicielki i znalazł się w poważnych tarapatach, został uratowany i oddany swojej kochającej pani!

Zobacz jak wyglądała akcja ratunkowa

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Psy mają swój kodeks. Poznaj 10 p...
  więcej
 • więcej
  Wrzucili kozę na pożarcie tygryso...
  więcej
 • więcej
  Kiedy zobaczysz co spotkało te dw...
  więcej
 • więcej
  Kiedy znaleźli tego głodzonego pi...
  więcej
 • więcej
  Ta ciężarna suka z 10 szczeniakam...
  więcej
 • więcej
  Ten pies rozpaczliwie wzywał pomo...
  więcej
 • więcej
  Szczeniaki tej porzuconej ciężarn...
  więcej
 • więcej
  Wzięli psa z ulicy mimo że pies u...
  więcej
 • więcej
  Te 5 szczeniaków matka zostawiła...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x