Myśliwy dla zabawy strzelał do psa. Postrzelił go 50 razy w pysk. To co stało się z psem powoduje

Oceń:
01.01.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

To koszmarne, co przydarzyło się temu bezbronnemu psu, którego tak okaleczył właściciel – człowiek, który powinien najbardziej o niego dbać i chronić.

Bullterier Eric został postrzelony w głowę dubeltówką z bliskiej odległości. Weterynarz znalazł pod skórą zwierzęcia aż 50 granulek ołowiu, niektóre mocno przywarły do jego kości.

Eric został znaleziony na ulicy przez kobietę, która natychmiast zabrała go na badanie. Kobieta początkowo sądziła, że pies ma ropień, dopiero prześwietlenie ujawniło przerażającą prawdę.

W efekcie ataku Eric niemalże stracił wzrok. W kolejnych badaniach okazało się, że pies ma na ciele opuchliznę, w której znajdował się ząb innego psa. Wygląda więc na to, że Eric był wykorzystywany do walk psów.

– „Jego codzienne życie musiało być pełne strachu i przemocy. To prawdziwy cud, że udało mu się przeżyć, a w rany nie wdało się zakażenie. Aż trudno myśleć o tym, co przeszło to biedne zwierzę. Przynajmniej teraz trafił w bezpieczne miejsce, gdzie może spokojnie wrócić do zdrowia” – mówi jego nowa opiekunka. Kobieta oprócz Erica ma pod swoją opieką również 14 innych chorych psów.

Podczas zabiegu nie udało się usunąć z głowy Erica wszystkich cząstek ołowiu, ponieważ operacja wiązałaby się z narażeniem jego życia. Obecnie Eric prawie nie widzi, ale przynajmniej jego koszmar się skończył i może w końcu doświadczyć miłości i troskliwej opieki.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Potrącił psa i uciekł. Pies leżał...
  więcej
 • więcej
  PSY to najlepsze nianie dla BOBAS...
  więcej
 • więcej
  Matka na sekundę niemowlę z kotem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x