Mężczyzna zerwał z dziewczyną. Ta w akcie zemsty okrutnie znęcała się nad jego psem. Pies umierał.

Oceń:
02.11.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Pewna kobieta z Południowej Karoliny bardzo źle zniosła zerwanie z chłopakiem. Postanowiła zemścić się na niewinnym psie.

To, co zrobiła było tak okrutne, że ludzie z całego świata zaczęli się gotować z wściekłości.

Gdy Elizabeth Lena James z Laurens County zerwała z chłopakiem, nie zniosła tego za dobrze. Jej eks zostawił swojego psa u niej, a kobieta postanowiła odegrać się na nim, znęcając się nad psem.

Przestała dawać biednemu psiakowi jedzenie i wodę. Nie minęło dużo czasu, a pies wyglądał jak skóra i kości.

Co gorsza, w międzyczasie kobieta karmiła i zajmowała się swoim psem, podczas gdy Champ zdychał z głodu. Psiak został zabrany przez hycla, gdy zauważył go pewien przechodzień. Kobieta została oskarżona o znęcanie się nad zwierzęciem i aresztowana.

– „Niehumanitarne traktowanie zwierząt nigdy nie będzie przeze mnie tolerowane. Żadne zwierzę nie powinno nie mieć dostępu do wody i jedzenia” – powiedział szeryf Don Reynolds.

Gdy biedny Champ został uratowany, ledwo żył. Nie ważył nawet połowy tego, co powinien. Był słaby i pokryty larwami.

Organizacja Rescuer Dogs Rock NYC natychmiast zajęła się psem i zorganizowała zbiórkę. Zebrano prawie 11,500 dolarów. Z tygodnia na tydzień Champ robił ogromne postępy. Założycielka Rescue Dogs Rock NYC, Jacquelyn O’Sullivan napisała na Facebooku:

– „Minął tydzień od rozpoczęcia rehabilitacji i radzi sobie bardzo dobrze. Rozpoczął terapię fizyczną, a jego czerwone krwinki zaczęły się regenerować.”

12 października poinformowano, że psiak ma się już na tyle dobrze, że mógł trafić do nowego domu. Tam nie będzie już musiał przeżywać tego samego koszmaru.

– „Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia z nową rodziną. Zostali starannie wybrani, bo stałem się bardzo sławny i każdy chciałby się mną zaopiekować. Zapewniam was, że dostaje to, co najlepsze. Przychodzą dzisiaj po południu. Nie mogę się doczekać!” – możemy przeczytać w facebookowym poście.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  11 tygodniowy owczarek niemiecki...
  więcej
 • więcej
  Wyrzuciła szczeniaki na śmietnik...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x