Mężczyzna zamknął psa w cudzym samochodzie, aby nie wrócił do domu. To co stało się później wzrusza

Oceń:
24.06.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Pewna dnia kobieta ze Szkocji wyglądała przez okno i zauważyła coś dziwnego. Jakiś nieznany samochód zatrzymał się pod jej domem. Kobieta nie wiedziała, dlaczego kierowca się zatrzymał, ale z zainteresowaniem obserwowała co zrobi kierowca.

Z samochodu wysiadł nieznajomy mężczyzna i podszedł do samochodu jej męża. Otworzył drzwi samochodu i położył coś na przednim siedzeniu. Kobieta natychmiast pospieszyła zobaczyć co to było.

Gdy kobieta wyszła na zewnątrz, kierowca zdążył już odjechać. Kobieta natychmiast poszła sprawdzić, co mężczyzna zrobił z samochodem jej męża.

Ku jej zdziwieniu na przednim siedzeniu samochodu znalazła wystraszonego i zdezorientowanego psa. Kobieta była w szoku. Jak można zostawić psa w samochodzie obcej osoby? Pies był bardzo wychudzony i zaniedbany. Kobieta nie wiedziała za bardzo co ma z nim zrobić. Postanowiła skontaktować się z Society for the Prevention of Cruelty to Animals (SPCA) – lokalnym stowarzyszeniem zajmującym się pomocą prześladowanym zwierzętom.

Organizacja zareagowała bardzo szybko i wysłała do kobiety swoich przedstawicieli, aby zajęli się psem. Ratownicy nazwali psa Kenny. Pomimo, że nie wiedzieli skąd pies pochodzi, nie mieli wątpliwości, że w życiu już sporo wycierpiał.

Na szczęście Kenny miał mocny charakter i nie żywił urazy. Dla nowych osób w jego otoczeniu był miły i kochający. Ratownikom trudno było zrozumieć jak ktoś mógł porzucić takiego poczciwego psa.

Policja prowadzi śledztwo, które ma na celu ustalić właścicieli Kenny’ego. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z całej okolicy, które mają im pomóc ustalić kierowcę samochodu. Mam nadzieję, że im się uda!

Niezależnie od tego, czy śledztwo zakończy się powodzeniem, Kenny nie wróci już do poprzedniego właściciela. Pies czeka aktualnie w schronisku na nowy dom – dom, w którym nie będzie musiał martwić się o to, że ktoś będzie go źle traktował.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  Najniebezpieczniejsze i największ...
  więcej
 • więcej
  Top 20 najniebezpieczniejszych zw...
  więcej
 • więcej
  W święta pies dostał prezent. To...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x