Mężczyzna trafił do szpitala. Jego 4 psy całą noc czekały na niego przed wejściem. To co stało się

Oceń:
14.12.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Psy stały obok siebie, z pyskami skierowanymi w głąb szpitalnego korytarza, czekając na swojego opiekuna, bezdomnego z Rio do Sul w Brazylii. Scenę uwieczniła recepcjonistka. Opublikowała ją w mediach społecznościowych.

Podczas nocnej zmiany, w szpitalu regionalnym Alto Valle w Rio de Sul, recepcjonistka Cris Mamprim była świadkiem nietypowej sceny. W wejściu do szpitala zobaczyła cztery psy. Jak się okazało zwierzęta przez całą noc czekały na swojego opiekuna - bezdomnego Césarego.

Pracownica zrobiła im zdjęcie i udostępniła je na Facebooku.

"Przy tylu złych ludziach wokół, dzisiaj natknąłem się na tę scenę. W szpitalu, w którym pracuję, o 3 nad ranem, podczas gdy César (bezdomny) był hospitalizowany, jego przyjaciele czekali na niego przy drzwiach" - napisała dziewczyna w mediach społecznościowych.

"Prosta osoba, żyjąca bez luksusu, która polega na pomocy innych w przezwyciężaniu głodu, bólu i niegodziwości świata, ma po swojej stronie najlepszych towarzyszy. I z wzajemnością, bo widać, że daje psom miłości, ciepło i zrozumienia" - dodała.

Mężczyzna przyznał się lekarzom, że często nie dojada, by nakarmić psy.

"Nie wiem, jak wygląda jego życie i nie chcę osądzać, dlaczego znalazł się na ulicy, ale podziwiam szacunek i miłość, jaką ma dla swoich zwierzaków. Patrzenie na nich, czekających w drzwiach, pokazuje tylko, jak bardzo są zadbani i kochani" - zauważyła w swoim poście Mamprim.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

  • więcej
    LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
    więcej
  • więcej
    Psy potrafią czytać w myślach lud...
    więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x