Mężczyzna obawiał się że pit bull skrzywdzi jego córeczkę. To co stało się później zmieniło wszystko

Oceń:
25.09.2015 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Czasem trudno jest utrzymać w ryzach uprzedzenia względem jakiejś osoby, a nawet względem psa. Greg czuł się w ten sposób kiedy poznał psa swojej żony, Zacka, mieszankę Pit Bulla z Labradorem. Pies także za nim nie przepadał.

Czasem trudno jest utrzymać w ryzach uprzedzenia względem jakiejś osoby, a nawet względem psa. Greg czuł się w ten sposób kiedy poznał psa swojej żony, Zacka, mieszankę Pit Bulla z Labradorem. Pies także za nim nie przepadał. Oto historia Grega, która pięknie pokazuje jak okoliczności potrafią zmienić serca człowieka i psa. Przygotujcie lepiej paczkę chusteczek, ta historia to prawdziwy wyciskacz łez.

Moja żona i ja byliśmy właścicielami dwóch psów, które mieliśmy jeszcze w czasach zanim się poznaliśmy. Jej pies to była mieszanka Pit Bulla z Labradorem, wabił się Zack. Nienawidził mnie. Kiedy urodziła się nasza córka, powiedziałem żonie: "Jeśli chociażby warknie na dziecko, jazda z nim!

Przynieśliśmy naszą córkę do domu w foteliku samochodowym, a oba psy powąchały i polizały ją, merdając ogonami. Musiałem odciągnąć Zacka od niej, ponieważ nie chciał przestać jej lizać. Zack natychmiast stał się obrońcą mojej córki, a kiedy leżała na kocu na podłodze musiał zawsze trzymać na nim jedną łapę.Zack bardzo kochał moją córkę, a kiedy trochę podrosła - zawsze odprowadzał ją do łóżka, po czym spał z nią na nim. Jakimś cudem zawsze wiedział, kiedy nastawała pora pójścia na górę, czekał więc na nią w dole schodów, po czym podążał za nią do łóżka.

Pewnego razu Zack został czymś otruty przez durne dzieciaki z okolicy. Przeżyliśmy wtedy jeden z najgorszych dni w życiu. Oglądając jak nasza córka mówi mu do widzenia kiedy leżał na podłodze w kuchni oboje z żoną płakaliśmy.

O 20:00 tego wieczora moja córka podeszła do schodów, żeby iść do łóżka. W tym momencie cała nasza trójka zdała sobie sprawę, co się zaraz stanie. Po 5 latach nie było już Zacka, który potowarzyszył by jej na górę. Spojrzała na swoją mamę i na mnie z wyrazem przerażenia i paniki na twarzy.

W tym właśnie momencie mój pies, który też bardzo kochał moją córkę, ale nie interesował się nią dotąd tak bardzo jak Zack, podniósł się, podszedł do niej i trącił ją łbem. Położył łapę na schodach i spojrzał na nią. Poszli razem na górę, do łóżka, a moja córka mocno trzymała go za kark

Przez następne 6 lat, dopóki nie zdechł, Sam czekał na nią przy schodach każdej nocy.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  Szczeniakowi wycieli oko. Kiedy p...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Zakleili szczeniakowi taśmą pysk,...
  więcej
 • więcej
  Tego psa zmuszano do walk. Krwawi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta chciała zabić 35 małych k...
  więcej
 • więcej
  Pies polizał stopy kobiety. Trafi...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x