Matka zostawiła na chwilę niemowlę z psem. To co zrobił pies wstrząsnęło nią. Nie spodziewacie się!

Oceń:
21.04.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Psy często są nazywane najlepszym przyjacielem człowieka. Ten puszysty zwierzak okazuje się również najlepszym przyjacielem niemowlaka.

Ten uroczy film pokazuje, jak mądry psiak przytrzymuje tablet, aby dziecko mogło oglądać na nim swoje ulubione bajki, leżąc na łóżku ze swymi rodzicami.

Film nagrany został w Pekinie w Chinach i pokazuje jak psiak rasy Samojed używa swej puszystej łapki, aby przytrzymać ekran pod odpowiednim kątem dla swojego małego przyjaciela.

Psy rasy Samojed znane są z tego, że są bardzo oddane i lojalne w stosunku do swoich właścicieli. To video jednak wynosi owo oddanie na wyższy poziom.

Ten niemowlak jest tak zapatrzony w swoje ulubione bajki, że całe to zajście nie wydaje się niczym niezwykłym dla tej pary. Psiak podtrzymuje mu tablet, a jednocześnie relaksuje się na łóżku wraz ze swymi ludźmi.

Pierwotnie psy Samojed były hodowane do polowań, ciągnięcia sań oraz wypasów reniferów. Na przestrzeni dziejów psy te udowodniły jednak, że są również lojalnym towarzyszem Samojedów – ludów północno-zachodniej Syberii, od których wzięła się nazwa rasy psów.

Do zadań tych psów należało kiedyś: towarzyszenie człowiekowi podczas wypraw w góry, tropienie zwierzyny oraz ogrzewanie swoich właścicieli w nocy, poprzez spanie na nich.

Czasami te psy mają naprawdę silną wolę i osobowość, jednak przede wszystkim pozostają przyjazne, łagodne i oddane swojej rodzinie – tak jak to demonstruje pies na owym filmie.

Dziecko natomiast jest tak zapatrzone w swoje bajki, że wygląda to na typową sytuację dla tej pary towarzyszy

Zobacz film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x