Ludzie bali się pogryzienia przez tego psa. Strzeżył cały czas zęby. Gdy poznali prawdę to

Oceń:
02.06.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Nie każdy człowiek powinien mieć zwierzę. Niektórzy kompletnie się do tego nie nadają. Historia tego psa jest szczególnie smutna. Został znaleziony na ulicy przez wolontariuszy jednej z organizacji zajmującej się zwierzętami.

Pierwsze co w nim zwracało uwagę, to jego pysk, który wyglądał, jakby był rozdarty. Pies chodził samotnie po ulicach, najwyraźniej nikt się nim nie opiekował. Wolontariusze dowiedzieli się, że pies ma na imię Bjarni i tak naprawdę ma swoich właścicieli, ale nie zamierzają oni mu pomóc. Pozbyli się go z domu, właśnie z powodu tego, jak wygląda.

Nie wiadomo, jak doszło do okaleczenia. Być może był to wypadek, a może Bjarni został zaatakowany przez większego psa. Nie ulega jednak wątpliwości, że nie był to żaden powód, by wyrzucać go na ulicę.

Bjarni został zabrany do schroniska. Pracownicy skontaktowali się z Anne Graber, która prowadzi organizację St. Francis’ Angels pomagającą rannym i chorym zwierzętom. Problem Bjarniego nie polegał tylko na okaleczeniu pyska, ale powodował również problemy z jedzeniem i oddychaniem.

W ośrodku zauważono, że pomimo tak trudnych przeżyć Bjarni był przyjacielski i towarzyski. Wszyscy liczyli na to, że uda się znaleźć pieskowi kochający, pełen ciepła dom, na jaki zasługuje.

Pies został poddany skomplikowanej operacji, podczas której przeszczepiono mu skórę, by zrekonstruować pysk. Udało się również odtworzyć część nosa. Operacja zakończyła się pomyślnie i teraz Bjarni może znów samodzielnie jeść, pić, wąchać i normalnie oddychać.

Przez pierwsze dni musiał nosić specjalny kołnierz, by nie uszkodzić świeżych blizn pooperacyjnych. Po kilku tygodniach Bjarni zupełnie doszedł do siebie. Teraz jest bardzo szczęśliwym psem. Zabiega o uwagę, uwielbia, gdy się go głaszcze.

Pracownicy schroniska szybko znaleźli też dla niego nowy dom. Bjarni jest teraz w siódmym niebie. Nie tylko odzyskał zdrowie, ale ma też nową kochającą rodzinę.

Ten kochany psiak zdecydowanie zasłużył sobie na takie zakończenie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  NAJSŁODSZY HUSKY na świecie. Utkn...
  więcej
 • więcej
  Owczarek niemiecki zakochał się w...
  więcej
 • więcej
  Kot chciał przywitać się z psem....
  więcej
 • więcej
  Chciał zgwałcić 6-letnią dziewczy...
  więcej
 • więcej
  SZATAŃSKIE zachowanie LABRADORÓW...
  więcej
 • więcej
  Tego psa mieli uśpić bo miał świń...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x