Liszka została skazana na śmierć. Była torturowana i całe życie spędziła w ciasnej klatce.

Oceń:
21.04.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Życie pieska o imieniu Liszka było niezwykle ponure i pozbawione nadziei, gdy wychylał głowę spomiędzy krat swojej ciasnej klatki, w której trzymał ją poprzedni właściciel.

Ale teraz nareszcie jest wolna i odnalazła sens życia. Liszka została uratowana w zeszłym miesiącu przez polską fundację OTOZ Animals.

Gdy przeniesiono ją w bezpieczenie miejsce, jej kruche ciało było do tego stopnia zgarbione od zbyt długiego pobytu w klatce, że nie mogła dalej stać ani normalnie chodzić. Wydawało się jasne, że Liszka już się poddawała i nie chciała więcej próbować.

„Leżała w oczekiwaniu na śmierć” – taką informacje podała fundacja.

Trudno się dziwić, że na początku Liszka była bardzo strachliwa wobec ludzi, lecz to też zaczęło z czasem ulegać zmianie. Odbyła wizytę u weterynarza, który zalecił regularne masaże w celu rozluźnieniu sztywnych mięśni, tak aby znów mogła swobodnie chodzić. Te zabiegi pomogły również zmniejszyć jej niepokój podczas pobytu między ludźmi.

Pozostało jeszcze wiele pracy, aby Liszka mogła wrócić do pełnej sprawności. Na całe szczęście, znalazła już nowy, kochający dom, gdzie może spokojnie dochodzić do siebie.

Na tym poruszającym materiał wideo widać, że zaczęła już delikatnie merdać swoim ogonem.

Pozostało jeszcze wiele pracy, aby Liszka mogła wrócić do pełnej sprawności. Na całe szczęście, znalazła już nowy, kochający dom, gdzie może spokojnie dochodzić do siebie.

 

Opublikowany przez OTOZ Animals na 10 października 2016

Jak twierdzą działacze OTOZ Animals, poprzedni właściciel suczki jest znany ze znęcania się nad zwierzętami, a przypadek Liszki został zgłoszony odpowiednim władzom. Niestety, takie przypadki nie są odosobnione – tylko od nas zależy, czy uda się temu zjawisku zapobiegać. 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  LISEK Polarny z gracją NURKUJE w...
  więcej
 • więcej
  Najniebezpieczniejsze i największ...
  więcej
 • więcej
  Top 20 najniebezpieczniejszych zw...
  więcej
 • więcej
  W święta pies dostał prezent. To...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x