Ktoś wyrzucił przy drodze psa razem z budą. Gdy podeszli do budy zobaczyli coś co ich zszokowało.

Oceń:
30.08.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W połowie lutego w Kalifornii pewien kierowca jechał drogą, gdy nagle w rowie przy drodze zobaczył coś bardzo dziwnego.

Przy drodze zupełnie nie wiadomo skąd leżała różowa psia buda. Mężczyzna postanowił zatrzymać samochód, aby przyjrzeć się budzie z bliska. Gdy podszedł do budy, nie mógł uwierzyć własnym oczom…

Musicie przyznać, że taki widok zaciekawiłby każdego. Różowa buda dla psa pośrodku niczego w Kalifornii. To naprawdę dziwny i niecodzienny widok. Trudno nie zauważyć takiej różowej budy jadąc samochodem.

Mężczyzna postanowił się zatrzymać i sprawdzić. Przez jego głowę przeszła myśl, że być może ktoś postanowił po prostu pozbyć się starej i niepotrzebnej budy, ale mimo wszystko postanowił podejść bliżej.

Gdy kierowca zajrzał do środka, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Takiego widoku nie spodziewał się za żadne skarby. W budzie leżał skulony pies…

Kierowca natychmiast zadzwonił na policję. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu bardzo szybko. Biedy pies został zabrany do schroniska Santa Cruz County Animal Shelter (SCCAS). Suczka została zbadana i otrzymała należytą opiekę.

O wiele później wyszło na jaw, że suczka ma 9 lat i na imię Pebbles. Zanim jednak to się stało, policja rozpoczęła śledztwo, aby ustalić kto i dlaczego porzucił Pebbles w tak okrutny sposób.

Policjanci dość szybko dotarli do właściciela Pebbles. Okazało się, że mężczyzna stracił dom i wylądował na ulicy. Nie miał wyjścia i musiał porzucić psa.

Nie znamy jego dalszego losu, ale zarówno jego, jak i suczkę spotkał tragiczny los.

Schronisko poszukuje aktualnie rodziny na terenie Kalifornii, która stworzy dla Pebbles nowy, ciepły i kochający dom. Do tego czasu Pebbles będzie mieszkać w schronisku, gdzie nie musi się o nic martwić.

“Poznałam Pebbles. Jest słodkim psem, który ma przepiękne oczy, w których widać jej duszę” – napisała pewna kobieta na stronie schroniska na Facebooku.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Ta porzucona ciężarna suczka stra...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x