Ktoś wrzucił 4 szczeniaki do 2-metrowego dołu bez wody i jedzenia. Psy wyły i płakały przez tydzień.

Oceń:
26.08.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

4 szczeniaczki spędziły ponad tydzień w 2-metrowym dole bez jedzenia i wody w temperaturze powyżej 30 stopni. Są całe poparzone.

Te maluchy zostały znalezione w polu przez działkowiczów. Szczeniętom naprawdę się poszczęściło, że zostały zauważone przez nieobojętnych ludzi, którzy od razu zadzwonili po wolontariuszy. Ktoś zdecydowanie chciał się pozbyć tych psich dzieci, ponieważ były one wrzucone do ponad 2-metrowego dołu.

Kiedy mówi się o tym, że zwierzęta należy sterylizować, aby nie rodziły się niechciane szczenięta i kocięta, to większość ludzi odpowiada: „Przecież to okrutne! To przeciw naturze zwierząt! One powinny rodzić!”. A czy nie jest okrucieństwem wyrzucanie tych maluchów, żeby umarły niezauważone przez nikogo?!

Szczeniaki przebywały na palącym słońcu bez jedzenia i wody przez ponad tydzień. To, że przeżyły, to istny cud! Pieski mają poparzenia ponad 50% ciała. Skóra jest cała popękana, cała pokryta pchłami i kleszczami, które boleśnie kąsały te kochane mordki. Szczenięta są wycieńczone i odwodnione. U wszystkich narządy wewnętrzne nie funkcjonują prawidłowo w związku z długotrwałą głodówką i wpływem promieni słonecznych.

Obecnie pieski przebywają w lecznicy pod obserwacją doświadczonych weterynarzy, którzy zajmują się leczeniem maluchów i odbudową ich odporności. Dbają o to, by dzieciaki wróciły do zdrowia. Przed szczeniętami długa droga do odzyskania zdrowia. Później planujemy znaleźć im rodziny, które zadbają o ich bezpieczeństwo i dobrobyt.

Pomóż zebrać pieniądze na leczenie szczeniaków.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Opowieści o zwierzętach, które zm...
  więcej
 • więcej
  Znaleźli okaleczonego kotka na fa...
  więcej
 • więcej
  KOTEK chwyta za SERCE. Tak ładnie...
  więcej
 • więcej
  7 zaskakujących faktów jak psy po...
  więcej
 • więcej
  Ludzie przygarnęli lwa do domu. T...
  więcej
 • więcej
  10 przykładów na to że Życie PSA...
  więcej
 • więcej
  Ten pies przez tydzień prosił lud...
  więcej
 • więcej
  Ten pies był prezentem. Po tygodn...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x