Kobieta wsadziła szczeniaka do worka i przy okazji spaceru z dzieckiem wyrzuciła go do utylizacji.

Oceń:
18.07.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W Rakoniewicach, w powiecie grodziskim, kobieta przerzuciła przez płot zamkniętego w worku na śmieci psa. Worek zaczął się poruszać i słychać było z niego piski...

O sprawie poinformowała w mediach społecznościowych wolontariuszka rakoniewickiego przytuliska, Anna Grobelna. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 2 lipca. Jak przekazała nam Anna Groblena, nieznana kobieta wraz z dzieckiem spacerowała na terenie przylegającym do Zakładu Usług Komunalnych w Rakoniewicach.

- W pewnym momencie przerzuciła plastikowy worek przez płot. Zarówno kobietę, jak i całą sytuację widzieli pracownicy, którzy prowadzą prace związane z modernizacją zakładu - wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Jak dodała, mężczyźni w pierwszej chwili sądzili, że w worku są śmieci. Worek jednak zaczął się poruszać i słychać było z niego piski. - Natychmiast poszli to sprawdzić. Okazało się, że w worku znajduje się pies. To cud, że ktoś to widział i zareagował, bo inaczej pies by się udusił - komentuje A. Groblena. Sprawa wywołała prawdziwą burzę w Internecie. - Nie rozumiem, jak można tak postąpić.

Dodatkowo bulwersuje fakt, że kobieta szła z małym dzieckiem. Jaki daje przykład kolejnym pokoleniom? - dopytuje wolontariuszka. Niestety, kobiety, która miała wyrzucić psa nie udało się ustalić, a co za tym idzie - nie zostanie ona pociągnięta do odpowiedzialności karnej.

Sprawa znalazła jednak szczęśliwy finał. Podrzucony pies przebywał w przytulisku tylko 24 godziny. Bo choć był to niego trudny okres - jak nam przekazano - nie chciał jeść i pić, czuł się zagubiony, to już następnego dnia znalazł dom. - Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy okazali mu serce - dodaje A. Groblena.

 

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła 2latka...
  więcej
 • więcej
  Zobacz najszczęśliwszego PSA na ś...
  więcej
 • więcej
  Podrzucili kotce małe kłujące jeż...
  więcej
 • więcej
  Ktoś podjechał pod las i wyrzucił...
  więcej
 • więcej
  Kot porwał psa. Nie uwierzycie co...
  więcej
 • więcej
  9 tygodniowy owczarek niemiecki n...
  więcej
 • więcej
  Mały kotek strzelił w pysk ogromn...
  więcej
 • więcej
  W Bułgarii znaleźli zielonego kot...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x