Kiedy wrócili do domu owczarek i dom był cały we krwi. To co stało się psu jest nie do opisania.

Oceń:
17.08.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Kiedy wrócili do własnego domu, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli! Podłogi i ściany były brudne od krwi. Wszystko wskazywało na to, że ich owczarek niemiecki został zaatakowany przez niezidentyfikowanego intruza. Prawda była jednak zupełnie inna…

Właściciel czworonoga, Tristan Murrin, wiedział, że coś jest nie tak, kiedy zwierzak przywitał go w drzwiach.Właściciel czworonoga, Tristan Murrin, wiedział, że coś jest nie tak, kiedy zwierzak przywitał go w drzwiach.

Gdy wszedłem do domu z moją mamą wiedziałem, że coś jest nie tak. Dopiero po chwili naszym oczom ukazały się plamy krwi, które były dosłownie wszędzie – powiedział Murrin w wywiadzie dla WRIC. Pies imieniem Oden zazwyczaj nie był agresywny. Tym razem było jednak zupełnie inaczej. Nasz pies spisał się na medal. Wiedział, że do domu włamał się ktoś, kto nie powinien w nim przebywać i prawdopodobnie dlatego go zaatakował. Murrin udostępnił zdjęcia i nagranie na Facebooku. Post mężczyzny opisujący włamanie został udostępniony ponad 100 000 razy!

Zeszłej nocy nie było nas w domu, ale na szczęście został w nim nasz pies. Oden, który jest owczarkiem niemieckim, ochronił nasz dom przed nieproszonymi gośćmi i kradzieżą. Nie mogę być z niego bardziej dumny. To niesamowita rasa psów, dlatego każdy powinien rozważyć zakup lub adopcję takiego stworzenia.

Zobacz film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  11 SZPICÓW miniaturowych ZAATAKOW...
  więcej
 • więcej
  Franek kundelek miał zdechnąć z g...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x