Kiedy weterynarz zobaczył suczkę wyciągniętą z worka na śmieci zapłakał Jak można coś takiego zrobić

Oceń:
11.11.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

W chwili odnalezienia nikt nie mógł uwierzyć, że ta suczka wciąż żyła. Mała shih tzu została porzucona w worku na śmieci.

Na szczęście zauważyli ją ratownicy, którzy przewieźli ją do schroniska prowadzonego przez Richmond Animal Care and Control (RACC) w Wirginii. Suczka była w okropnym stanie – brakowało jej większości futra oraz zmagała się z infekcją skóry, która nie była leczona od lat.

Ta suczka została porzucona w worku na śmieci. „Znaleźliśmy ją w worku na śmieci za starym kościołem w południowej części miasta. Szybko ją zabraliśmy i przewieźliśmy do schroniska. Byliśmy wściekli, że ktoś potraktował ją w taki sposób. Równocześnie cieszyliśmy się, że znalazła się w naszych rękach i że możemy jej pomóc.” – powiedziała Christie Chipps Peters z organizacji RACC.

Mała shih tzu otrzymała imię Annabelle. Ratownicy natychmiast zaczęli leczyć jej infekcję skóry, infekcję górnych dróg oddechowych, zapalenie spojówek oraz zęby.

„Wcześniej nigdy nie otrzymała żadnej opieki medycznej. Teraz jest w naszych rękach, a my zrobimy wszystko, aby jej pomóc. Otrzymała antybiotyki oraz potrzebną pomoc. Gdy odrosną jej włosy, w końcu zacznie przypominać psa.”

Zaczęła ujawniać się urocza osobowość suczki. „Pomimo wszystkiego, przez co przeszła, ona jest naprawdę słodka i szczęśliwa. Często macha swoim ogonkiem. Nigdy nie protestuje, gdy poddajemy ją kąpielom oraz innym zabiegom. Annabelle jest jednym z tych zwierzaków, które mimo ogromnej krzywdy, nadal kochają ludzi. Ona jest niesamowita.”

Wiek suczki oceniono na około 5 lat. Aktualnie Annabelle dużo odpoczywa, ale lubi też poznawać nowych ludzi oraz chodzić na spacery. „Widać, że jest szczęśliwa. Nie jest smutna ani przestraszona. Cieszy się, że w końcu otoczono ją ciepłem.”

Annabelle pozostanie pod opieką RACC tak długo, aż w pełni dojdzie do siebie. Gdy odzyska swoje zdrowie, wolontariusze zaczną szukać jej kochającego domu na zawsze.

Wcześniejsze życie suczki. Podczas gdy członkowie RACC koncentrują się głównie na leczeniu Annabelle, próbują również dowiedzieć się, kto ją porzucił oraz jak wyglądało jej wcześniejsze życie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Ktoś wrzucił niewidomego psa do g...
  więcej
 • więcej
  Wyrzucili psa z motoru i próbowal...
  więcej
 • więcej
  Chcieli adoptować psa ze schronis...
  więcej
 • więcej
  Przywiązał psa łańcuchem do drzew...
  więcej
 • więcej
  Włamał się do schroniska i okrutn...
  więcej
 • więcej
  Kiedy weterynarz zobaczył suczkę...
  więcej
 • więcej
  Ranny pitbull leżał pod ścianą i...
  więcej
 • więcej
  Chcieli pomóc psu leżącemu na uli...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x