Kiedy weterynarz zobaczył co przytrafiło się temu psu szoku. Pies mógł wykrwawić się.

Oceń:
30.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Znowu mamy do czynienia z przykładem strasznie zaniedbanego zwierzęcia. Na całym świecie jest ich tyle, że organizacje zajmujące się pomocą dla nich mają cały czas ręce pełne roboty.

Na szczęście, nadal istnieją na tym świecie ludzie, którzy chcą pomagać zwierzętom w potrzebie. Do jednej z takich organizacji trafiła Bella. Suczka była w tragicznym stanie. Na jej ciele znajdowało się mnóstwo kleszczy.

To ile tych stworzeń znajdowało się na jej uszach jest nie do pomyślenia. Wolontariusze nie byli w stanie uwierzyć w to co zobaczyli.

Pasożyty były na ciele suczki tak długo, że ta zaczęła cierpieć na anemię. Bella była tak słaba, że nie mogła wstać o własnych siłach. Kleszczy nie dało się usunąć w ciągu jednego zabiegu, bo istniało ryzyko, że pies się wykrwawi.

Bella dostała środki, które sprawiły, że kleszcze umarły i odpadły od jej ciała. Suczka dostała również antybiotyki i witaminy, których w jej organizmie brakowało. Pomimo tego, że znajdowała się w opłakanym stanie, powoli wracała do zdrowia. Udało jej się nawet zrobić kilka niepewnych kroków.

Ostatecznie Bella całkowicie wróciła do zdrowia. Suczka jest o wiele silniejsza i udało jej się przezwyciężyć przeszkody. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a jej wcześniejsze problemy na zawsze ją opuściły. Wkrótce trafi do nowego domu.

Bella została uratowana w ostatniej chwili. Czy naprawdę trzeba było ją wyrzucać? Nie dało się dla niej znaleźć innego domu? Jeśli zdajesz sobie sprawę, że nie będziesz w stanie opiekować się zwierzęciem to nie przygarniaj go.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x