Kiedy urodziło się dziecko dla tego psa nie było już miejsca. Został brutalnie oddany do schroniska.

Oceń:
10.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zwierzęta trafiają do schroniska z różnych powodów. Bo są „za stare”, sprawiają problemy, chorują, albo ich właściciele zmieniają adres zamieszkania…

Młody pies rasy pit bull, a zarazem bohater tego wpisu, według Jackie O’Sullivan z Rescue Dogs Rock NYC został oddany do schroniska, ponieważ jego właściciele doszli do wniosku, że w ich rodzinie jest o jedno zwierzę za dużo.

W dokumentach czytamy, że pies mieszkał z rodziną z 5 dzieci i 2 innymi psami. Layla trafiła do schroniska, ponieważ w domu było za dużo zwierząt domowych. To bardzo smutne – wyjaśnia serwisowi Dodo kobieta.

Współzałożycielka organizacji ratującej zaniedbane i bezdomne psy, postanowiła pomóc uroczej suni. Layla nawiązała szczególnie silną więź z 2-letnim i 7-letnim dzieckiem. Kiedy jej właściciele ją opuścili, sunia nie wiedziała jak ma się zachować.

Oczywiście czuła się niekomfortowo w schronisku i nie potrafiła się tam odnaleźć. Wiele psów w takiej sytuacji traci całą wiedzę, jaką zdobyły. Ten pies był bardzo zżyty z dziećmi, więc czuł się dziwnie w schronisku – tłumaczy Jackie.

Jedyną rzeczą, która pozwalała znaleźć mu spokój i komfort w nowym środowisku była niewielka maskotka.

Jedna z wolontariuszek napisała na Facebooku, że Layla nie rozstaje się ze swoją ukochaną zabawką choćby na krótką chwilę: Ta zabawka jest wszystkim, co jej pozostało. Sytuacja suczki była naprawdę trudna. Zwierzak przebywał w schronisku, gdzie w każdej chwili mógł zostać poddany eutanazji.

Była już na liście kilka razy, dlatego schronisko nie miało zamiaru dawać jej więcej czasu – tłumaczy miłośniczka zwierząt. Na szczęście Layla trafiła pod opiekę Rescue Dogs Rock NYC i przebywa obecnie w rodzinie zastępczej. Radzi sobie naprawdę dobrze. To cudowny pies i mamy nadzieję, że bardzo szybko znajdzie kochający dom – mówi Jackie.

W schroniskach przebywa tak wiele cudownych i kochanych zwierzaków, które szukają nowych właścicieli. Mamy nadzieję, że historia Layly poruszy wiele serc i znajdą się osoby, które zdecydują się przygarnąć zwierzaka w potrzebie.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  PITBULL i maleńki KOTEK. Para ide...
  więcej
 • więcej
  Ta kocia mama przeszła 5 razy prz...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Załadowali psa na taczkę i oddali...
  więcej
 • więcej
  Dyrektor szkoły kazał żywcem zako...
  więcej
 • więcej
  Pies płakał na pogrzebie swojego...
  więcej
 • więcej
  Suczce odebrano szczeniaki po por...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x