Kiedy poznasz te konsekwencje spania z psem będziesz wstrząśnięta. Tylko nie mów znajomym.

Oceń:
13.10.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Wszyscy właściciele, nawet ci najbardziej kochający, stawiają zwierzętom w domu jakieś granice. Bardzo często jest to zakaz spania na łóżku dla psów. Psy rzecz jasna i tak wykorzystują każdą okazję, by ten zakaz złamać, gdy tylko właściciel ich nie widzi.

To zupełnie zrozumiałe, że ludzie z różnych powodów nie chcą, by pies wchodził na łóżko. Jest jednak przynajmniej tak samo wiele argumentów za tym, by mu na to pozwolić.

1. Psy są taaakie przytulne

Masz chandrę? Kiepski nastrój? Nikt nie poprawi Ci go tak jak pies. Poczucie ciepłej, przyjaznej obecności oddanego czworonoga to najlepsze lekarstwo na wszystkie smutki.

2. Usuwa zmartwienia

Naukowcy już dawno udowodnili, że kontakt z psem zmniejsza stres, pozwala się odprężyć i daje poczucie wewnętrznego spokoju.

3. Relaks

Psy to fenomenalni terapeuci. Lekarze często nawet zalecają osobom cierpiącym na różnego rodzaju problemy emocjonalne przygarniecie psa. Już po pierwszym przytuleniu czworonoga czujemy się znacznie lepiej.

4. Ciepło

Ten argument jest szczególnie ważny jesienią, gdy za oknem robi się coraz zimniej. Psy wytwarzają mnóstwo ciepła, którym chętnie dzielą się z każdym, kto przyjmie je do swojego łóżka.

5. Bezwarunkowa miłość

Jeśli czujesz się samotny, miewasz stany depresyjne, nie ma dla Ciebie lepszego przyjaciela niż wierny pies. Spanie z psem daje poczucie bezpieczeństwa, a przebudzenie się obok radosnego czworonoga od razu naładuje pozytywnie nasze baterie na cały dzień.

6. Bezpieczeństwo

Włamywacze zwykle omijają domy, w których jest pies. To dla nich zbyt duże ryzyko. Głośne szczekanie psa skutecznie wiec ich odstraszy.

7. Poczucie szczęścia

Spanie z czworonogiem da szczęście nie tylko nam, ale i im samym. Nic tak nie cieszy psa jak bliskość jego właściciela. Zwłaszcza jeśli przez cały dzień pracujemy poza domem, możemy wykorzystać czas snu na wynagrodzenie mu tęsknoty. Psy to uwielbiają!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Właściciel nie spodziewał się teg...
  więcej
 • więcej
  To co ROBI ten BULDOG FRANCUSKI j...
  więcej
 • więcej
  Kiedy dziecko włożyło rączkę do p...
  więcej
 • więcej
  Mała dziewczynka znalazła w śmiet...
  więcej
 • więcej
  Mały JAMNIK dzwoni dzwoneczkiem....
  więcej
 • więcej
  Zamknęli psa w czarnym worku na ś...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x