Kiedy poznasz te konsekwencje posiadania psa będziesz wstrząśnięta. Tylko nieliczni to wiedzą.

Oceń:
19.05.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Psy to najlepsze zwierzaki, są lojalne i uwielbiają się bawić, choć potrafią też być uparte i niedomyślne.

Postawmy sprawę jasno, gdybyśmy chcieli mieć zwierzaka, który nie robiłby niczego, o co go prosimy, wzięlibyśmy kota, gdybyśmy chcieli takiego, który robiłby wszystko… hmm taka opcja po prostu nie istnieje, ale mam wrażenie, że to by było bardzo nudne.

Może za kilka lat, kiedy psie roboty staną się bardziej popularne, będzie to możliwe, ale tak czy inaczej, nic nie zastąpi prawdziwego zwierzaka.

Psy pomogą Ci utrzymać dobrą formę, bo uwielbiają z Tobą biegać, będą Cię kochać, niezależnie od tego ile masz pieniędzy i zawsze będą gotowe Cię pocieszyć, gdy tego potrzebujesz. ALE z ich posiadaniem wiążą się też pewne wyzwania.

#1 Nie pozwól życiu srać na siebie, to Ty nasraj na życie, a potem przykryj trawą. Jeśli już zamieniasz trudną sytuację w coś bardziej znośnego, to możesz to zrobić z gestem.

#2 Najgorsze jest to, że kiedy kładą się na Tobie, to jest Ci całkiem wygodnie, ale po półgodzinie, Twoje nogi zaczynają cierpnąć i po prostu musisz się poruszyć. Tylko że one sprawiają wrażenie, że jest im tak wygodnie…

#3 „Hej, jesteś tam?! Wpuść mnie! Oh, dziękuję, dziękuję, dziękuję. Chodźmy na zewnątrz się pobawić!” – słowa każdego psa.

#4 Jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się, że worek odkurzacza zapełnił się w całości już po jednym odkurzaniu, to nigdy nie mieszkałeś z tracącym sierść psem.

 

#5 Istnieją chwile, gdy interakcje z ludźmi bledną w porównaniu z towarzystwem Twojego psa.

#6 „Testowanie”. Nawet jeśli same nie wykradną żadnego jedzenia, to i tak wiesz, że KTOŚ w domu im w tym pomoże, więc możesz również dobrze się poddać i sam się podzielić.

#7 Masz czasami wrażenie, że jesteś obserwowany, a Twój pies nagle zaczyna szczekać? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?

#8 Jeśli pizza to podstawowe pożywienie dzisiejszego świata, to nic dziwnego, że nasi najlepsi przyjaciele też ją uwielbiają. Nigdy nie zostawiaj otwartego pudełka z pizzą bez nadzoru, jeśli w pobliżu znajduje się pies!

#9 Do środka i na zewnątrz… Właśnie dlatego powinieneś brać go na długie spacery, żeby zużył trochę energii.

#10 Jeśli coś się zepsuło i musisz zrzucić na kogoś winę, najłatwiej jest obwinić psa. Nikt i tak nie może się na niego zbyt długo gniewać.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x