Kiedy poznasz powód dlaczego tego psa skazano na eutanazję w schronisku będziesz płakać.

Oceń:
14.03.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Przez zdeformowany pyszczek, Picasso skazany został na uśpienie. Wada, z którą się urodził pozbawiała go szans na adopcję. Gdy jego rodzeństwo znalazło nowe domy, pozostał całkiem sam.

Pyszczek Picassa jest niezwykły. Jego górna szczęka jest przekręcona, przez co widoczne są zęby, a jego nos znajduje się z boku. Przez deformację nikt nie chciał zaopiekować się pieskiem, dlatego w końcu umieszczony został w schronisku, bez szans i nadziei na adopcję i kochający dom.

Picasso nie miał żadnych szans, a jego los wydawał się przesądzony. Przez ten defekt, pracownicy schroniska niemal od razu skazali go na śmierć.

Picasso nie był w schronisku sam. W tym samym czasie znalazł się tam jego brat Pablo, którego poprzednia rodzina postanowiła oddać.

Na szczęście w końcu ktoś dostrzegł, z jak wyjątkowym psem ma do czynienia.

Pies znalazł schronienie u pani Liesl Wilhard, która na co dzień zajmuje się psami wymagającymi szczególnej opieki. Gdy go zobaczyła, bez wahania podjęła decyzję.

– Zobaczyłam smutną, zwiniętą pod ścianą kulkę. Pies miał zdeformowany pyszczek, jednak jego oczy były ciepłe i łagodne. Nie wahałam się ani chwili – zakochałam się w Picassie od pierwszego wejrzenia.

Liesl uznała, że psy nie powinny zostać rozdzielone, dlatego pod swój dach przyjęła i Picasso i Pablo. Liczy, że znajdzie dla nich dom, który przygarnie obydwa pieski.

– Żałujemy, że nie możemy ich zatrzymać, bo bardzo się z nimi zżyliśmy. Te psy są naprawdę fantastyczne. Mam nadzieję, że znajdą rodzinę, która je pokocha i zaopiekuje się nimi tak, jak na to zasługują.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Właściciel nie spodziewał się teg...
  więcej
 • więcej
  To co ROBI ten BULDOG FRANCUSKI j...
  więcej
 • więcej
  Kiedy dziecko włożyło rączkę do p...
  więcej
 • więcej
  Mała dziewczynka znalazła w śmiet...
  więcej
 • więcej
  Mały JAMNIK dzwoni dzwoneczkiem....
  więcej
 • więcej
  Zamknęli psa w czarnym worku na ś...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x