Kiedy pies trafił do schroniska wył i płakał. To co zrobili mu pracownicy schroniska łapie za gardło

Oceń:
15.09.2016 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Prissy mieszkała na rozgrzanej płycie betonowej wśród upałów w Tennessee, kiedy ratownicy znaleźli ją i zabrali do ośrodka Conway Area Humane Society. Wcześniej suczka urodziła trzy szczeniaki i w związku z tym miała przejść rutynowy zabieg kastracji.

Virginia Moore, dyrektor wykonawczy schroniska, powiedziała w wywiadzie dla ABC News, że Prissy ma za sobą ciężkie przeżycia. Wybudzała się z narkozy w swoim nowym kojcu, ogłuszona szczekaniem swoich sąsiadów, w dziwnym, nieznanym miejscu. Wtedy właśnie opiekun schroniska, Chrissy Ireland, zdecydowała, że położy się obok Prissy i zacznie ją przytulać, aby uspokoić przestraszonego psiaka i dać jej poczucie bezpieczeństwa. Ireland powiedziała:

Zobaczyłam, jak Prissy cała się trzęsie. Nie czuła się dobrze. Zrobiło mi się jej szkoda. Stwierdziłam więc, że położę się obok niej na ziemi i zacznę ją przytulać i całować. 

Prissy recovering from surgery

Moments like this are a regular sight at the shelter, however, catching them on camera is rare. The staff usually run when a camera comes out! Sorry, Chrissy, I had to show it.

Opublikowany przez Conway Area Humane Society na 15 lipiec 2016

Kobieta stwierdziła, że każde nowe doświadczenie w schronisku jest po prostu przerażające dla psa. Dodała również, ze gdyby ona obudziła się po operacji cała obolała w nieznanej klatce, też byłaby przestraszona.

Moore powiedziała natomiast, że Ireland nie chciała, zeby Prissy spała sama oraz że jest to z jej strony ten niezwykły rodzaj dobroci, dla którego wielu pracowników schronisk i wolontariuszy zasługuje na najwyższy szacunek.

Prissy będzie przekazana do adopcji, gdy tylko wyzdrowieje. Ireland sądzi, że „suczka będzie świetnym zwierzakiem domowym w każdym domu i w każdej sytuacji. Chciałabym bardzo, żeby trafiła na dom z dziećmi, żeby mogła całymi godzinami bawić się w ogródku i świetnie spędzać czas”.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Suczka znalazła na złomowisku now...
  więcej
 • więcej
  Zostawili psa podczas burzy pod s...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Właściciel chciał wystraszyć psa....
  więcej
 • więcej
  Właścicielka przez 8 miesięcy rob...
  więcej
 • więcej
  Maleńki kotek skoczył na wielkieg...
  więcej
 • więcej
  Tego psa chcieli uśpić w schronis...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x