Kiedy ktoś dotknął tego psa ten wył i płakał z bólu. Nie można było go przytulić.

Oceń:
13.12.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Ten pies zbyt cierpiał, by dać się głaskać – jednak nie przestaje przytulać nowego właściciela

Kong to roczny border collie, który przebywał w schronisku w Oklahomie, ale przeniesiono go do Rescue & Rehab Refuge w Teksasie. Dlaczego? Bo kondycja jego skóry była fatalna i musiał otrzymać pomoc lekarską. Biedny pies nie znosił dotyku, bo jego skóra była tak wrażliwa.

W wielu miejscach futro zniknęło i widać było gołą skórę. Gdy Kong otrzymał pomoc, jego zdjęcie umieszczono w internecie, aby znaleźć mu nowego właściciela. Dla wygody, przyznano mu numer #387 zamiast imienia. Chodziło o to, że może dostać nowe imię, gdy zostanie adoptowany.

Curtis Hartsell był pierwszą osobą, która odpowiedziała na ogłoszenie. I była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jego historia, charakter… chciał adoptować psa #387. Curtis często kontaktował się ze schroniskiem, aby upewnić się, że z psem wszystko w porządku. Także schronisko chciało mieć pewność, że Curtis ma dobre zamiary, więc doszło do kilku spotkań. Pracownicy odwiedzili nawet dom Curtisa, aby sprawdzić warunki.

Wszystkie warunki zostały z łatwością spełnione, więc Curtis i #387 wreszcie mogli się spotkać. Curtis przyjechał po psa ze znajomym. Pierwsze spotkanie było bardzo wzruszające. Curtis pochylił się, aby pogłaskać #387 i zbliżyć do niego. Reakcja psa była cudowna. # 387 spojrzał Curtisowi prosto w oczy i przechylił głowę, aby się przytulić. Widać było, że to początek długiej przyjaźni. Curtis postanowił nazwać #387 Łajka, aby uhonorować sowieckiego psa-kosmonautę.

Oto, co mężczyzna powiedział o jego relacjach z Łajką:

Na zawsze zostaniemy razem! Dzisiaj Łajka nie musi już tęsknić za domem. Widać, że pies ma się dobrze i świetnie czuje się z nowym panem. Na wielu zdjęciach Curtis przytula swojego pupila, a Łajka prawdopodobnie nie potrafi już wyobrazić sobie innego życia. Ten odważny pies znalazł nowy dom, w którym ma schronienie i kochającego właściciela, który daje mu wszystko to, czego potrzebuje.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Ta porzucona ciężarna suczka stra...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x