Jamnik Bobbi uratował staruszkowi życie. W zamian ludzie oddali go schroniska. Pies płakał.

Oceń:
24.10.2019 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Los Bobby’ego, psa-bohatera z prowincji Teramo w Abruzjii we Włoszech nie napawa optymizmem. Czworonóg uratował życie swojemu właścicielowi, który doznał udaru mózgu. Niestety, mimo heroicznego wyczynu, Bobby został porzucony, a teraz i teraz znajduje się w schronisku.

Wszyscy mieszkańcy miasteczka doskonale wiedzą, że Bobby to niekwestionowany heros. Pies 24 września uratował życie swojemu właścicielowi. Niestety, jego los potoczył zupełnie inaczej niż wszyscy się spodziewali. Natychmiast po bohaterskiej akcji ratunkowej, czworonóg został umieszczony w klatce!

Sąsiedzi Antonio, 70-latka z Montorio al Vomano, który doznał udaru, pamiętają ten dzień bardzo dobrze. Kiedy czteroletni Bobby zorientował się, że z jego panem jest coś nie tak, zaczął przeraźliwie wyć. Sąsiedzi mężczyzny nie pozostali obojętni na te odgłosy i natychmiast wezwali pogotowie.

“Bobby nie szczekał, ale wydawał z siebie coś w rodzaju rozpaczliwego lamentu” – relacjonował jeden z sąsiadów. “Ten dźwięk wzbudził we mnie wątpliwości. Kiedy Bobby zobaczył strażaków zaczął wyć jeszcze głośniej. Było to jak wołanie o pomoc. Potem już po cichu przypatrywał się akcji ratunkowej” – dodał mężczyzna.

Kiedy nadeszła pomoc, Bobby przez cały czas był blisko swojego pana, czuwając nad nim. Od tego momentu stał się prawdziwym bohaterem dla wszystkich, którzy byli świadkami tego smutnego zdarzenia. Zgromadzeni oklaskiwali czworonoga i przytulali się do niego.

Niestety jednak, kilka godzin po przewiezieniu 70-latka do szpitala, Bobby został przeniesiony do schroniska w pobliskim Castelbasso. Pies, który całe swoje życie spędził na wolności, teraz musi przebywać w klatce!

Niesprawiedliwy los, który spotkał psa, do głębi oburzył wszystkich, którzy go znają. Sąsiedzi Bobby’ego za pośrednictwem Facebooka proszą wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w znalezieniu dla pieska nowych kochających opiekunów!

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  2 letnia dziewczynka chciała zbad...
  więcej
 • więcej
  Maleńki chihuahua czekał na eutan...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Potrącili psa i złamali mu kręgos...
  więcej
 • więcej
  Schronisko chciało uśpić psią mam...
  więcej
 • więcej
  Ten ślepy szczeniak czekał w schr...
  więcej
 • więcej
  Ludzie bali się pogryzienia przez...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x