Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy i ogon, a także poranił mu łapy. Pies przeżył piekło. Oj

Oceń:
03.06.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Niektóre z tych zdjęć są prawdziwie wstrząsające. Pewien przechodzień powiadomił organizację pomagającą bezdomnym zwierzętom, że znalazł psa w strasznym stanie w pewnej uliczce.

Rottweiler wykrwawiał się na jednej z ulic Michigan. Na całe szczęście ma się już lepiej, ale na zawsze został naznaczony przez psychopatę, który nadal pozostaje bezkarny. Baron, bo tak nazwano psa, był w opłakanym stanie. Jakiś sadysta odciął mu nos, uszy i ogon, a także poranił mu łapy.

Gdyby nie szybka reakcja przechodnia, pies najprawdopodobniej wykrwawiłby się na miejscu. Weterynarze w pierwszej kolejności zajęli się jego nosem. Trzeba było ułatwić mu oddychanie.

Operacja trwała dwie godziny. Niemniej jednak, do wyleczenia nie były tylko rany fizyczne. Baron przeszedł potworną traumę. Na kolejnych zdjęciach zobaczycie, jak udało się odratować skrzywdzone zwierzę.

Powoli Baron zaczął dochodzić do siebie. Przytył, dawał się pogłaskać weterynarzowi i był w stanie przespać kilka godzin w ciągu doby.

Wszyscy domagają się tego, aby osoba odpowiedzialna za wyrządzenie takiej krzywdy psu, poniosła odpowiednią karę. Można przypuszczać, że ktoś, kto jest w stanie wyrządzić taką krzywdę zwierzęciu, zacznie także ranić ludzi. Niestety, na ten moment policja jest bezsilna.

Laura Todd dosłownie zakochała się w Baronie i adoptowała go bez mrugnięcia okiem, mimo iż wiedziała, że pies jest bardzo nieufny. Baron znalazł kochający dom i bardzo się zmienił.

Laura i jej mąż śmieją się, że to nie oni wybrali Barona, a on ich. Pies na ich widok podniósł się i przytulił do kobiety.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Jak w 60 dni pozyskać 500 leadów
  więcej
 • więcej
  Tego psa przypalano papierosami i...
  więcej
 • więcej
  Tego psa codziennie dla pieniędzy...
  więcej
 • więcej
  Kiedy poznasz te konsekwencje spa...
  więcej
 • więcej
  Ta maleńka chihuahua ocaliła życi...
  więcej
 • więcej
  Kobieta oblała psa wrzącym olejem...
  więcej
 • więcej
  Ta porzucona ciężarna suczka stra...
  więcej
 • więcej
  Żywcem zapakowali do worka i wrzu...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x