Histeryczna reakcja psa kiedy po 2 latach zobaczył właściciela. Z emocji pies prawie dostał

Oceń:
14.11.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Suczkę Pakitę znalazła na ulicy Argentyny organizacja Arca Animal, która postanowiła zabrać ją do schroniska. Pies wydawał się smutny i niepewny, i wyglądało na to, że czegoś mu brakuje.

Pracownicy organizacji próbowali znaleźć dla niej nowy dom, ale problem był jeden: Pakita była za stara. Wiele osób, które przychodziło do schroniska ignorowało ją, woleli młodsze psy. Pracownicy nie wiedzieli wtedy, że Pakita ma już właściciela, który za nią tęskni.

Po długim czasie, gdy nie znaleziono dla niej nowej rodziny, pracownicy zrobili jej zdjęcia, aby opublikować na Facebooku i w ten sposób znaleźć jej dom. Wydarzyło się coś niespodziewanego. Kobieta skontaktowała się z organizacją i powiedziała, że pies ze zdjęcia przypomina psa jej syna, który zniknął dwa lata wcześniej.

Syn, Ariel Naveira, nie widział od tego czasu Pakity. Gdy zniknęła, szukał jej wszędzie, ale musiał się poddać. Był przekonany, że nie żyje. Mimo że Ariel nie wierzył, że jeszcze kiedyś zobaczy ukochanego psa, postanowił odwiedzić schronisko.

Gdy pojawił się na miejscu, suczka nie reagowała na jego głos lub wygląd. Była ostrożna i chowała się za pracownikami, wydawała się nawet przestraszona. Ale nagle podeszła bliżej do Ariela – poczuła jego zapach, którego najwyraźniej nie zapomniała pomimo dwuletniej rozłąki.

Spotkanie nagrano, za co jesteśmy wdzięczni, bo cudownie jest widzieć reakcję Pakity, gdy wreszcie dociera do niej, że po dwóch latach znów jest ze swoim panem!

Obejrzyj film

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  PITBULL i maleńki KOTEK. Para ide...
  więcej
 • więcej
  Ta kocia mama przeszła 5 razy prz...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Załadowali psa na taczkę i oddali...
  więcej
 • więcej
  Dyrektor szkoły kazał żywcem zako...
  więcej
 • więcej
  Pies płakał na pogrzebie swojego...
  więcej
 • więcej
  Suczce odebrano szczeniaki po por...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x