Gdyby nie ten pies to dziecko porzucone przez rodziców umarłoby. To co zrobił pies porusza.

Oceń:
03.10.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Zaskoczeni właściciele psa poszli za nim, gdy zazwyczaj spokojny zwierzak wybiegł z domu. Zatrzymał się dopiero przy rowie, w którym leżała naga dziewczynka.

W pewien poranek właściciele psa zauważyli, że zachowuje się on dziwnie. Peanut zaczęła nagle szczekać w domu, w stanie Michigan. Biegała w górę i w dół schodów, aż właściciele otworzyli drzwi. Pobiegła na dwór, za domem, a za nią właściciele, pisze CBS.

Peanut zatrzymała się wreszcie przy rowie i spojrzała na nich. Znaleźli małą, nagą dziewczynkę, która leżała skulona, trzęsąc się z zimna. Owinęli ją koszulką i szybko zanieśli do domu.

Tam dziewczynkę owinęli ciepłym kocem i zadzwonili po policję oraz karetkę. Dziewczynkę przewieziono do szpitala na badania, a policjanci szukali jej rodziców. Na szczęście dziewczynce nic się nie stało, a rodziców odnaleziono w pobliskim domu.

"Okazało się, że w domu panowały złe warunki sanitarne i było niebezpiecznie. Skontaktowano się z odpowiednimi służbami, a dziewczynka oraz inne dziecko znalezione w domu, zostały przeniesione w bezpieczne miejsce", powiedziała policja.

Właściciele są dumni z suczki. Właściciele byli tak dumni z Peanut, że postanowili napisać list do Delta Animal Shelter i opisać, co się wydarzyło.

”Drogie sanktuarium,

muszę podzielić się historią o tym, jak wspaniała jest Peanut! Naprawdę jest błogosławieństwem dla naszej rodziny i cieszymy się, że z nami jest. Jak wiecie, jej przeszłość była okropna, więc cieszymy się, że mogliśmy wziąć ją do domu i dać jej rodzinę oraz miłość na które zasługuje.

Myślę, że musi mieć szósty zmysł. Dzisiaj, Peanut uratowała życie trzylatki. Około 11 rano Peanut zaczęła biegać po domu jak szalone. Biegała w górę i w dół schodów, wyła i szczekała. Potem zaczepiła mojego męża, który był w garażu i pokazała mu, że chce wyjść.

On powiedział, że słyszał, jak się miota, ale nie mógł zrozumieć dlaczego. Wypuścił ją, a ona jak najszybciej pobiegła na pole za naszym domem. Mój mąż poszedł za nią. Ku jego zaskoczeniu, znalazł zwiniętą w kulkę drżącą, nagą trzylatkę. Wziął ją na ręce, owinął swetrem i przyniósł do domu. Zadzwonił pod 112 i powiedział, co się stało. Gdy przyjechała karetka i policja, dziewczynka potrafiła powiedzieć tylko: ‘Hau hau’. Dzięki Peanut, uratowana została mała dziewczynka. Była dla nas prawdziwym błogosławieństwem, a teraz jest też dla innych.

Słowa nie opiszą tego, jak wdzięczni jesteśmy mając Peanut w naszym życiu i jak cudowna jest. Jest teraz częścią naszej rodziny i żyje dzięki wspaniałym ludziom w sanktuarium.”

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  2 letnia dziewczynka chciała zbad...
  więcej
 • więcej
  Maleńki chihuahua czekał na eutan...
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  Potrącili psa i złamali mu kręgos...
  więcej
 • więcej
  Schronisko chciało uśpić psią mam...
  więcej
 • więcej
  Ten ślepy szczeniak czekał w schr...
  więcej
 • więcej
  Ludzie bali się pogryzienia przez...
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x