Dziecko bawiąc się z psem nagle upadło. Kiedy zobaczyła to matka była w szoku. A pies...

Oceń:
10.03.2017 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Wychowywanie dzieci nie jest rzeczą łatwą, a posiadanie przy tym psa może wydawać się jeszcze trudniejsze. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że obecność zwierzaka ma ogromnie pozytywny wpływ na dzieci.

Badania wykazały, że dzieci, które wychowywały się w towarzystwie zwierząt cechują się później wyższą samooceną, większą empatią i współczuciem. Poza tym, jeśli zaangażujemy dziecko w opiekę nad czworonogiem, będzie się ono od najmłodszych lat uczyło odpowiedzialności. Zwierzaki pomagają także w rozwoju dzieci z różnymi przypadłościami, takimi jak autyzm czy ADHD.

Czy to nie wystarczy, aby stwierdzic, że pies to najlepszy przyjaciel dziecka?

Jeśli nie, świetny przykład, jak pies może zrzyć się z dzieckiem i pomóc mu w każdej sytuacji widoczny jest na poniższym filmie.

Chłopiec, który jest bohaterem krótkiego wideo, był bardzo, bardzo śpiący. Z trudem utrzymywał swoją główkę, która wciąż kiwała mu się na boki. Pomimo, że pies polizał je kilkakrotnie, żeby je pobudzić, maluch nie mógł sobie poradzić z sennością i po prostu odpłynął. Życie nie jest łatwe dla maluszków!

Na szczęście, jego futrzany przyjaciel posłużył mu za całkiem wygodną poduszkę. Psiak nie miał nic przeciwko, aby dziecko przytulało się do niego we snie.

Obejrzyjcie koniecznie to niesamowicie słodkie wideo, aby zobaczyć dokładny moment, kiedy mały chłopiec poddaje się i odpływa, a jego pies ratuje jego ciałko i zamienia się w futrzaną poduszkę.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Piękne fotki
  więcej
 • więcej
  Kochamy Zwierzaki
  więcej
 • więcej
  psy
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x