Dwa agresywne pitbulle zaatakowały kobietę. To co jej zrobiły powoduje że płaczę. Poruszające!

Oceń:
12.01.2018 FunZoo.pl Kochamy Psy, Koty i wszystkie inne zwierzęta

Wyszła na spacer z dwoma pitbullami. niedługo potem ojciec znalazł jej rozszarpane ciało, przy którym warowały psy.

Nikt nie jest w stanie pojąć, jak mogło dojść do takiej tragedii. Przyjaciele Bethany nie są w stanie uwierzyć, że to w ogóle zdarzyło się naprawdę. 22-letnia Bethany Lynn Stephens pochodząca z Goochland w stanie Wirginia, wyszła jakiś czas temu z domu w towarzystwie dwóch ukochanych pitbulli. To miał być zwykły spacer po pobliskim lesie, który jednak skończył się tragicznie.

Gdy kobieta długo nie wracała, jej ojciec zaczął jej szukać. Po pewnym czasie dokonał przerażającego odkrycia. Niedaleko drogi znalazł ciało swojej córki. Obok niego warowały dwa psy, które należały do niej. Mężczyzna bał się podejść do Bethany i zadzwonił na telefon alarmowy. Niedługo po tym na miejscu pojawiła się policja i pracownicy wydziału kontroli zwierząt. Miejscowy szeryf na konferencji prasowej powiedział:

– „Przez 40 lat swojej pracy nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Mam też szczerą nadzieję, że już nigdy czegoś tak strasznego nie zobaczę. (…)Ja i czterej inni oficerowie byliśmy świadkami makabrycznej sceny.”

Przyjaciółka Bethany była pewna, że niemożliwym jest, aby psy zaatakowały swoją właścicielkę. Twierdziła, że prędzej mogłyby „zamordować kogoś pocałunkami” niż w taki sposób. Sugerowała tym samym, że 22-latka mogła zostać wcześniej zabita lub zaatakowana przez inne zwierzę. Policja wykluczyła jednak taką możliwość.

Według policjantów psy rzuciły się na Bethany po tym, jak przewróciły ją i zemdlała. Kiedy się ocknęła, najprawdopodobniej chciała się bronić. Świadczyły o tym rany na jej ciele, m.in. na twarzy, gardle, rękach i ramionach.

Nie wiadomo dlaczego psy mogły zrobić taką rzecz. Szczególnie, że kobieta była z nimi bardzo zżyta, ponieważ wychowywała je od szczeniaka. Zwierzęta zostały uśpione niedługo potem.

dodaj komentarz

zaloguj się, aby dodawać komentarze pod własnym nickiem.

komentarze

Najwyżej ocenione

 • więcej
  Mężczyźni wybrali się na ryby i z...
  więcej
 • więcej
  Matka na chwilę zostawiła pitbula...
  więcej
 • więcej
  Kiedy mały jamnik zobaczył że bij...
  więcej
 • więcej
  Temu Rottweilerowi amputowano wsz...
  więcej
 • więcej
  Suczka urodziła szczeniaki. Właśc...
  więcej
 • więcej
  Futro tego kotka stanęło w płomie...
  więcej
 • więcej
  Ten pies mieszka od 6 lat na cmen...
  więcej
 • więcej
  Ten pies nabroił. To co zrobił ab...
  więcej
 • więcej
  Kupili nowy dom a psy zostawili p...
  więcej

Ciaaaasteczkaaaaa!

FunZoo.pl używa ciasteczek,
które są ulubionym przysmakiem każdego zwierzaka.
Dowiedz się więcej.

x